Григор играе тази нощ срещу Джумхур



17-02-2016 09:07 | Любомир Тодоров

Григор Димитров трябва да изиграе двубоя си от осминафиналите в Делрей Бийч, щата Флорида, тази нощ българско време.

Четвъртият поставен хасковлия излиза срещу Дамир Джумхур от Босна и Херцеговина на централния корт. Срещата трябва да започне не преди 01:00 часа.

Димитров е точно 60 места преди босненеца в световната ранглиста на АТР, където е №28 тази седмица. Двамата тенисисти никога не са се срещали преди това.

Гришо е в долната половина на схемата, където най-сериозен съперник изглежда френският левичар Адриан Манарино, който е поставен под №8 и би се изправил срещу първата ни ракета на четвъртфинал.

Снощи водачът в схемата Кевин Андерсън от Република Южна Африка се отказа след първия сет срещу американеца Остин Крайчек. Това още повече увеличава шансовете на българина да спечели титлата във Флорида, защото Димитров вече е тенисиститът с най-висок ранкинг в турнира.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: National Bank Open Presented by Rogers
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Торонто / Монреал, Канада
Настилка: Твърда
Награден фонд: $10,913,715

Official Website | Livescore
Турнир: Citi DC Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Вашингтон, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $2,574,145

Official Website | Livescore
Турнир: Plava Laguna Croatia Open Umag
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: Generali Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Кицбюел, Австрия
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ