Резултати от "Ролан Гарос", ден II



28-05-2012 17:53 | Станко Димов

Всички резултати от завършилите до момента срещи от втория ден на „Ролан Гарос”:

Корт „Филип Шатрие”:
Виктория Азаренка (Беларус, №1) - Алберта Брианти (Италия) 6:7, 6:4, 6:2
Ли На (Китай, №7) - Сорана Кърстя (Румъния) 6:2, 6:1
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Потито Стараче (Италия) 7:6, 6:3, 6:1
Жил Симон (Франция, №11) - Райън Харисън (САЩ) 3:6, 7:5, 6:4, 6:1

Корт "Сузан Ленглен":
Кристина Младенович (Франция) - Доминика Цибулкова (Словакия, №15) 2:6, 1:6
Роджър Федерер (Швейцария, №3) - Тобиас Камке (Германия) 6:2, 7:5, 6:3
Микаел Лодра (Франция) - Гилермо Гарсия-Лопес (Испания) 7:6, 6:2, 3:6, 6:3
Каролина Плишкова (Чехия) - Марион Бартоли (Франция, №8) 3:6, 3:6

Корт №1:
Флорен Сера (Франция) - Фелисиано Лопес (Испания, №15) 5:0 (Лопес се отказва)
Ализе Корне (Франция) - Цзе Чжън (Китай, №31) 4:6, 4:6
Арно Клемон (Франция) - Алекс Богомолов (Русия)
Агниешка Радванска (Полша, №3) - Бояна Йовановски (Сърбия) 6:1, 6:0

Корт №2:
Патрисия Майр-Ахлайтнер (Австрия) - Йелена Янкович (Сърбия, №19) 6:1, 1:6, 5:7
Тимеа Бабош (Унгария) - Сесил Каратанчева (Казахстан) 1:6, 0:6
Роджерио Дутра Силва (Бразилия) - Джон Иснър (САЩ, №10) 3:6, 4:6, 4:6
Пол-Анри Матио (Франция) - Бьорн Пау (Германия) 2:6, 4:6, 6:4, 6:3, 6:0

Корт №3:
Лорен Дейвис (САЩ) - Мона Бартел (Германия, №30)
Кристина МакХейл (САЩ) - Кики Бертенс (Холандия) 2:6, 6:4, 6:4
Виктор Троицки (Сърбия, №28) - Томас Белучи (Бразилия)
Филипо Воландри (Италия) - Томи Хаас (Германия)

Корт №4:
Ваня Кинг (САЩ) - Галина Воскобоева (Казахстан) 6:4, 6:2
Петра Мартич (Хърватия) - Михаел Крайчек (Холандия) 6:2, 7:5
Симона Халеп (Румъния) - Петра Цетковска (Чехия, №24) 1:6, 3:6
Филип Колшрайбер (Германия, №24) - Матю Ебдън (Австралия) 6:4, 6:4, 7:6

Корт №5:
Марсел Гранойерс (Испания, №20) - Жоао Соуса (Португалия) 6:2, 3:6, 6:3, 6:4
Екатерина Макарова (Русия) - Слоун Стивънс (САЩ) 4:6, 6:7
Радек Щепанек (Чехия, №23) - Давид Гофен (Белгия) 2:6, 6:4, 6:2, 4:6, 2:6

Корт №6:
Анабел Медина Гаригес (Испания, №29) - Лора Робсън (Великобритания) 6:2, 6:1
Адриан Унгур (Румъния) - Давид Налбандян (Аржентина) 6:3, 5:7, 6:4, 7:5
Роберта Винчи (Италия, №17) - София Арвидсон (Швеция) 2:6, 6:4, 3:6
Ксавие Малис (Белгия) - Брайън Бейкър (САЩ) 3:6, 6:7, 6:7

Корт №7:
Блаж Кавчич (Словения) - Лейтън Хюит (Австралия) 7:6, 6:3, 6:7, 6:3
Забине Лизицки (Германия, №12) - Бетани Матек-Сандс (САЩ) 4:6, 3:6
Дуди Села (Израел) - Томаш Бердих (Чехия, №7) 3:6, 4:6, 1:6
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия) - Стефани Форец Гакон (Франция)

Корт №8:
Юнг-Ян Чан (Тайпе) - Катерина Бондаренко (Украйна) 6:1, 7:6
Лаура Пус-Тио (Испания) - Шанел Скипърс (ЮАР) 4:6, 6:2, 1:6
Тамарин Танасугарн (Тайланд) - Карла Суарес Наваро (Испания) 0:6, 3:6
Оливие Рокус (Белгия) - Леонардо Майер (Аржентина) 3:6, 4:6, 6:2, 4:6

Корт №10:
Малек Джазири (Тунис) - Филип Пецчнер (Германия) 6:3, 7:5, 7:6
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Алехандро Файа (Колумбия) 5:7, 6:2, 6:4, 7:6
Ярослава Шведова (Казахстан) - Манди Минела (Люксембург) 6:3, 6:4

Корт №11:
Франк Данчевич (Канада) - Мартин Клижан (Словакия) 0:4 (Данчевич се отказва)
Ромина Опранди (Швейцария) - Олга Говорцова (Беларус) 4:6, 1:6
Джеси Ливайн (САЩ) - Бенямин Бекер (Германия) 7:5, 6:2, 6:4

Корт №14:
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Ърнест Гулбис (Латвия) 6:4, 7:6, 5:7, 2:6, 6:4
Варвара Лепченко (САЩ) - Ксения Первак (Казахстан) 6:2, 6:7, 6:4
Александър Долгополов (Украйна, №16) - Серхий Стаховски (Украйна)
Моника Никулеску (Румъния, №32) - Нина Братчикова (Русия) 6:0, 3:6, 3:6

Корт №16:
Надя Петрова (Русия, №27) - Ивета Бенешова (Чехия) 6:3, 6:3
Ерик Продон (Франция) - Орасия Зебайос (Аржентина) 7:6, 3:6, 3:6, 2:6
Бърнард Томич (Австралия, №25) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) 7:6, 6:3, 6:3

Корт №17:
Андреас Сепи (Италия, №22) - Николай Давиденко (Русия) 6:3, 7:6, 7:5
Су-Вей Сие (Тайпе) - Флавия Пенета (Италия, №18) 7:6, 4:6, 2:6
Рубен Рамирес Идалго (Испания) - Милош Раонич (Канада, №19) 4:6, 2:6, 2:6
Вера Душевина (Русия) - Клер Фьорстейн (Франция) 4:6, 1:6

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $922,520

Official Website | Livescore
Други новини