Серина Уилямс с убедителен успех, въпреки че "не е на 100%"

17-08-2013 02:45

Серина Уилямс без проблеми достигна до полуфиналите на турнира в Синсинати. Тя с лекота се наложи в четвъртфиналите над румънката Симона Халеп с 6:0, 6:4.

Особено впечатляваща игра Уилямс показа в първия сет, който спечели за 16 минути! Тя разгроми опонентката си като дори не й даде възможност да спечели гейм.

Халеп бе малко по-равностойна във втората част, но в нито един момент не застраши сериозно Уилямс. За Серина това бе 59-а победа този сезон.

От началото на сезона Уилямс е играла 10 финала в 11 турнира, в които е участвала. До момента тя има осем спечелени титли, но призна че през тази седмица не се чувства в оптимална форма.

"Не се чувствам съвсем добре през цялата седмица и затова да си призная съм изненадана, че продължавам все още. Да съм на полуфинал е добър резултат, но очевидно ще се постарая да го подобря," коментира Серина.