Програма на "Ролан Гарос" за вторник



26-05-2014 21:05

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще започне участието си на Откритото първенство на Франция във вторник. Гришо ще се изправи срещу Иво Карлович в 12,00 часа българско време. Двубоят ще бъде излъчван и по "Евроспорт".

Програма за вторник, 27-и май:

Корт "Филип Шатрие", след 12,00 часа българско време:
Алиса Клейбанова - Симона Халеп
Игор Сайслинг - Давид Ферер
Каролин Гарсия - Ана Иванович
Гаел Монфис - Виктор Ханеску

Корт "Сюзан Ленглен", след 12,00 часа:
Кристина Младенович - Ли На
Ришар Гаске - Бърнард Томич
Андрей Голубьов - Анди Мъри
Мадисън Кийс - Сара Ерани

Корт №1, след 12,00 часа:
Григор Димитров - Иво Карлович
Слоун Стивънс - Пън Шуай
Микаел Лодра - Фернандо Вердаско
Луцие Шафаржова - Манди Минела

Корт №2, след 12,00 часа:
Кимико Дате-Крум - Анастасия Павлюченкова
Хуан Монако - Лукас Пуй
Каролина Вожняцки - Янина Викмайер
Албано Оливети - Ян-Ленард Щруф

Корт №3, след 12,00 часа:
София Шапатава - Светлана Кузнецова
Филип Колшрайбер - Пере Риба
Юрген Зоп - Томи Хаас

Корт №4, след 12,00 часа:
Бояна Йовановски - Камила Джорджи
Серхий Стаховски - Денис Истомин
Естрела Кабеса Кандела - Дина Физенмайер
Ивета Мелцер - Коко Вандевеге

Корт №5, след 12,00 часа:
Телиана Перейра - Луксика Кумкум
Андреас Хайдер-Маурер - Даниел Брандс
Маринко Матошевич - Дъстин Браун
Кейси Делакуа - Лурдес Домингес Лино

Корт №6, след 12,00 часа:
Хедър Уотсън - Барбора Захлавова Стрицова
Стефан Робер - Кевин Андерсън
Николас Алмагро - Джак Сок
Клара Кукалова - Мария Тереса Торо-Флор

Корт №7, след 12,00 часа:
Лейтън Хюит - Карлос Берлок
Кирстен Флипкенс - Данка Ковинич
Стив Джонсън - Лорен Локоли
Шелби Роджърс - Екатерина Макарова

Корт №8, след 12,00 часа:
Александра Возняк - Сорана Кърстя
Симоне Болели - Андреа Арнаболди
Магдалена Рибарикова - Урсула Радванска

Корт №10, след 12,00 часа:
Алисън Риске - Миряна Лучич-Барони
Полона Херцог - Яна Чепелова
Матю Ебдън - Пабло Куевас

Корт №14, след 12,00 часа:

Александра Каданту - Кики Бертенс
Силвия Солер-Еспиноса - Шанел Шийпърс
Душан Лайович - Федерико Делбонис

Корт №16, след 12,00 часа:
Андреас Сепи - Сантяго Хиралдо
Елина Свитолина - Петра Мартич

Корт №17, след 12,00 часа:
Аксел Мишон - Брадли Клан
Дона Векич - Юлия Глушко

ПРОГНОЗИРАЙТЕ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ СРЕЩИ!

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley International
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €745,880

Official Website | Livescore
Турнир: Antalya Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Анталия, Турция
Настилка: Тревна
Награден фонд: €507,490

Official Website | Livescore
Други новини