Програма за „Ролан Гарос” за сряда – Маша срещу Цвети



27-05-2014 23:23 | Станко Димов

В сряда ще се изиграят първите двубои от втори кръг на „Ролан Гарос”. Срещата, която най-много ни вълнува, е тази между Мария Шарапова и Цветана Пиронкова. Напълно очаквано организаторите поставиха двубоя между двете да бъде на Централния корт „Филио Шатрие”. Очаква се срещата да започне около 19:00 часа българско време. Мачът със сигурност ще попадне в програмата на „Евроспорт Интернешънъл”, или „Евроспорт 2”.

Ето и пълната програма за срещите на сингъл за сряда:

Централен корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Анна Шмедлова (Словакия) - Винъс Уилямс (САЩ, №29)
Жереми Шарди (Франция) - Новак Джокович (Сърбия, №2)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №13) - Юрген Мелцер (Австрия)
Цветана Пиронкова (България) - Мария Шарапова (Русия, №7)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Алехандро Гонсалес (Колумбия) - Жил Симон (Франция, №29)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Гарбине Мугуруса (Испания)
Диего Себастиан Шварцман (Аржентина) - Роджър Федерер (Швейцария, №4)
Ализе Корне (Франция, №20) - Тейлър Таузънд (САЩ)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Беноа Пер (Франция) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №27)
Томаш Бердих (Чехия, №6) - Александър Недовясов (Казахстан)
Даниела Хантухова (Словакия, №31) - Клер Фуртен (Франция)
Агниешка Радванска (Полша, №3) - Каролина Плишкова (Чехия)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Факундо Банис (Аржентина) - Ърнест Гулбис (Латвия, №18)
Варвара Лепченко (САЩ) - Ангелик Кербер (Германия, №8)
Томи Робредо (Испания, №17) - Кени дьо Шепе
(Франция)
Ивоне Мойсбургер (Австрия) - Саманта Стосър (Австралия, №19)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Михаил Южни (Русия, №15) - Радек Щепанек (Чехия)
Милош Раонич (Канада, №8) - Иржи Весели (Чехия)
Доминика Цибулкова (Словакия, №9) - Тамира Пашек (Австрия)
Мона Бартел (Германия) - Забине Лизицки (Германия, №16)

Корт №5, начало 12:00 часа:
двубой на двойки
Дмитрий Турсунов (Русия, №31) - Сам Куери (САЩ)
Тимеа Бачински (Швейцария) - Карла Суарес Наваро (Испания, №14)
Айла Томлянович (Хърватия) - Елена Веснина (Русия, №32)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Флавия Пенета (Италия, №12) - Юхана Ларшон (Швеция)
Робин Хаасе (Холандия) - Мартин Клижан (Словакия)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Джон Иснър (САЩ, №10)
Моника Никулеску (Румъния) - Паула Ормаечеа (Аржентина)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Юлия Гьоргес (Германия) - Южени Бушар (Канада, №18)
Стив Джонсън (САЩ) - Лорен Локоли довършват от 4:6, 6:7, 7:6, 6:3, 3:1
Марин Чилич (Хърватия, №25) - Тобиас Камке (Германия)
Ярко Ниеминен (Финландия) - Йежи Янович (Полша, №22)
Паулин Пармантие (Франция) - Ярослава Шведова (Казахстан)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна, №20) - Марсел Гранойерс (Испания).

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: ATP World Tour Finals
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Зала
Награден фонд: $9,000,000

Official Website | Livescore
Други новини