Програма на Уимбълдън за събота – Пиронкова на корта



28-06-2014 12:56 | Станко Димов

В събота ще се изиграят последните срещи от трети кръг на единично в схемата при мъжете и дамите на Уимбълдън. На централния корт в игра последователно ще видим Рафаел Надал, Мария Шарапова и Роджър Федерер.

На кортовете на „Ол Ингланд Клъб”, само че за двубой от втори кръг на двойки, ще излезе и Цветана Пиронкова. Българката, в тандем с Белинда Бенчич (Швейцария) ще се изправи срещу поставените под №14 в схемата Тимеа Бабош (Унгария) / Кристина Младенович (Франция).

Ето и пълната програма за двубоите в събота:

ЦЕНТРАЛЕН КОРТ, начало 13:30 часа:
Рафаел Надал (Испания, №2) - Михаил Кукушкин (Казахстан) 2:0 (в двубоите им до момента)
Мария Шарапова (Русия, №5) - Алисън Риске (САЩ) 1:0
Роджър Федерер (Швейцария, №4) - Сантяго Хиралдо (Колумбия) 1:0

КОРТ №1, начало 15:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Ализе Корне (Франция, №25) 3:2
Ана Иванович (Сърбия, №11) - Забине Лизицки (Германия, №19) 1:0
Стан Вавринка (Швейцария, №5) - Денис Истомин (Узбекистан) 2:1

КОРТ №2, начало 13:30 часа:
Милош Раонич (Канада, №8) - Лукаш Кубот (Полша) 0:0
Симона Халеп (Румъния, №3) - Белинда Бенчич (Швейцария) 0:0

КОРТ №3, начало 13:30 часа:
Андреа Петкович (Германия, №20) - Южени Бушар (Канада, №13) 3:0
Фелисиано Лопес (Испания, №19) - Джон Иснър (САЩ, №9) 1:2

КОРТ №12, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
Ангелик Кербер (Германия, №9) - Кирстен Флипкенс (Белгия, №24) 0:0
Йежи Янович (Полша, №15) - Томи Робредо (Испания, №23) 0:0

КОРТ №18, начало 13:30 часа:
Вера Звонарьова (Русия) - Зарина Диас (Казахстан) 0:0
Симоне Болели (Италия) - Кей Нишикори (Япония, №10) 0:0

КОРТ №17, начало 13:30 часа:
Ник Киргиос (Австралия) - Иржи Весели (Чехия) 0:0
Мадисън Кийс (САЩ) - Ярослава Шведова (Казахстан) 0:0

КОРТ №10, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки
двубой на двойки
Белинда Бенчич / Цветана Пиронкова - Тимеа Бабош / Кристина Младенович.

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Ladies Championship Gstaad
Категория: Друг
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Bucharest Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Букурещ
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: SkiStar Swedish Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $623,710

Official Website | Livescore
Други новини