Програмата на "Ролан Гарос" за сряда - Федерер и Мъри отново на корта



26-05-2010 00:08 | Станко Димов

 

Програмата на "Ролан Гарос" за сряда: 


Корт "Филип Шатрие"

След 12 часа българско време:

Аранча Пара Сантоня (Испания) - Винъс Уилямс (САЩ, 2)

Роджър Федерер (Швейцария, 1) - Алехандро Фала (Колумбия)

Фабио Фонини (Италия) - Гаел Монфис (Франция, 13)

Елена Дементиева (Русия, 5) - Алехандра Медина Гаригес (Испания)

 

 

Корт "Сузан-Ленглен"

След 12 часа българско време:

Тейлър Дент (САЩ) - Робин Сьодерлинг (Швеция, 5)

Жоселин Оуна (Франция) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, 8)

Араван Резаи (Франция, 15) - Ангелиг Кербер (Германия)

Татяна Гарбин (Италия) - Каролин Возняцки (Дания, 3)

 

Корт номер 1

След 12 часа българско време:

Леонардо Маер (Аржентина) - Жулиен Бенето (Франция)

Светлана Кузнецова (Русия, 6) - Андреа Петкович (Германия)

Анди Мъри (Великобритания, 4) - Хуан Игнасио Чела (Аржентина)

Стефани Коен-Алоро (Франция) - На Ли (Китай, 11)

 

Корт номер 2

След 12 часа българско време:

Марин Чилич (Хърватия, 10) - Даниел Химено-Тревер (Испания)

Флавия Пенета (Италия, 14) - Роберта Винчи (Италия)

Едоард Роже-Васелин (Франция) - Томаш Бердих (Чехия, 15)

Франческа Скиавоне (Италия, 17) - Софи Фергюсън (Австралия)

 

Корт номер 3

След 12 часа българско време:

Агнеш Сжавай (Унгария) - Надя Петрова (Русия, 19)

Гилермо-Гарсия Лопес (Испания, 32) - Тиемо Де Бакер (Холандия)

Марсел Гранолерс (Испания) - Маркос Багдатис (Кипър, 25)

Александра Вожняк (Канада) - Катерина Бондаренко (Украйна, 32)

 

 

 




Коментари
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley International
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €745,880

Official Website | Livescore
Турнир: Antalya Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Анталия, Турция
Настилка: Тревна
Награден фонд: €507,490

Official Website | Livescore
Други новини