Програмата на US Open за вторник



26-08-2014 02:56 | Калин Дацов

Роджър Федерер започва участието си на Откритото първенство на САЩ. Двубоят на швейцареца е предвиден за вечерната сесия, която започва в 02,00 часа в сряда българско време. Веднага след швейцареца на корт "Артър Аш" ще се появи и фаворитката при дамите Серина Уилямс.

ПРОГНОЗИРАЙТЕ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ ДВУБОИ!

ПРОГРАМАТА ЗА ДЕНЯ:

Корт "Артър Аш", след 18,00 часа българско време:
Алисън Риске - Ана Иванович 0:1 (в срещите им до момента)
не преди 20,00 часа:
Маркъс Гирон - Джон Иснър 0:0
Петра Квитова - Кристина Младенович 0:0

не преди 02,00 часа, сряда:
Роджър Федерер - Маринко Матошевич 1:0
Серина Уилямс - Тейлър Таусенд 0:0

Корт "Луис Армстронг", след 18,00 часа:

Максимо Гонсалес - Сам Куери 0:0
Олга Говорцова - Южени Бушар 0:1
Дамир Джумур - Давид Ферер 0:0
Ярмила Гайдошова - Мадисън Кийс 0:0

Корт "Грандстенд", след 18,00 часа:
Саманта Стосър - Лорън Дейвис 1:0
Пабло Андухар - Джак Сок 0:0
Мисаки Дой - Виктория Азаренка 0:0
Гаел Монфис - Джаред Доналдсън 0:0

Корт №7, след 18,00 часа
:
Кей Нишикори - Уейн Одесник 0:0
Денис Истомин - Ришар Гаске 1:3
Грейс Мин - Екатерина Макарова 0:0
Никол Гибс - Каролин Гаросия 0:0

Корт №5, след 18,00 часа:
Светлана Кузнецова - Марина Еракович 0:0
Флавия Пенета - Юлия Гьоргес 1:0
Филип Крайнович - Тим Смичек 0:0
Бърнард Томич - Дъстин Браун 0:0

Корт №11, след 18,00 часа:

Мона Бартел - Шуай Жанг 1:0
Фабио Фонини - Андрей Голубьов 2:0
Жил Симон - Раду Албот 0:0
Франческа Скиавоне - Ваня Кинг 0:0

Корт №13, след 18,00 часа:

Сорана Кърстя - Хедър Уотсън 0:2
Ноа Рубин - Федерико Делбонис 0:0
Йошихито Нишиока - Паоло Лоренци 0:0
Коко Вандевеге - Донна Векич 0:0

Корт №4, след 18,00 часа:

Иво Карлович - Ярко Ниеминен 0:0
Барбора Захлавова Стрицова - Ашли Барти 0:0
Шанел Шийпърс - Кристина МакХейл 2:1
Алехандро Гонсалес - Дмитрий Турсунов 0:0

Корт №6, след 18,00 часа:

Йен-Сун Лу - Гилермо Гарсия-Лопес 0:2
Виктор Естрела Бургос - Игор Сайслинг 0:0
Доминика Цибулкова - Катерин Белс 0:0
Аля Томлянович - Карла Суарес Наваро 0:1

Корт №7, след 18,00 часа:
Варвара Лепченко - Алисън Ван Ютванк 2:0
Шелби Роджърс - Марина Заневска 0:0
Андреас Хайдер-Маурер - Роберта Батиста Агут 0:0
Телиана Перейра - Анастасия Павлюченкова 0:1

Корт №8, след 18,00 часа:

Юрген Мелцер - Марсел Гранойерс 2:0
Лукаш Росол - Борна Чорич 0:0
Клара Кукалова - Петра Цетковска 1:1

Корт №10, след 18,00 часа:
Кейси Делакуа - Патрисия Майер-Ахлайтнер 0:0
Михаил Кукушкин - Ян-Ленард Щруф 0:0

Корт №12, след 18,00 часа:

Пола Кания - Кинг Ванг 0:0
Елена Веснина - Юнг-Ян Чан 0:0
Ярослава Шведова - Моника Никулеску 2:1

Корт №14, след 18,00 часа:
Полин Парментие - Кайа Канепи 0:1
Пере Риба - Адриан Манарино 0:2
Зарина Дияс - Леся Цуренко 0:0
Александра Крунич - Катаржина Питер 0:0

Корт №15, след 18,00 часа:
Каролина Плишкова - Ивон Мойсбургер 0:0
Елина Свитолина - Полона Херцог 0:0
Алберт Рамос - Сам Грот 0:0

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Swiss Open Gstaad
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: Atlanta Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Атланта, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $777,385

Official Website | Livescore
Турнир: Hamburg European Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хамбург, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,855,490

Official Website | Livescore
Други новини