Програма за Australian Open, Ден II



19-01-2015 14:51 | Станко Димов

Програма за втория ден от Откритото първенство по тенис на Австралия.

МОЖЕ ДА ПРОГНОЗИРАТЕ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ ДВУБОИ ТУК!

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Саманта Стосър (Австралия, №20) - Моника Никулеску (Румъния)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Марсел Илхан (Турция)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Аляз Бедене (Словения)

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Лейтън Хюит (Австралия) - Чанг Зе (Китай)
Шелби Роджърс (САЩ) - Айла Томлянович (Австралия)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Николас Алмагро (Испания) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Тейлър Таузънд (САЩ) - Каролина Вожняцки (Дания, №8)

не преди 05:30 часа:
Ивоне Мойсбургер (Австрия) - Кейси Делакуа (Австралия, №29)

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Алисън Ван Уйтванк (Белгия)
Лука Пуй (Франция) - Гаел Монфис (Франция, №17)

"Хайсенс арина", начало 02:00 часа:
Слоун Стивънс (САЩ) - Виктория Азаренка (Беларус)
Иля Марченко (Украйна) - Милош Раонич (Канада, №8)
Петра Квитова (Чехия, №4) - Рачел Хогенкамп (Холандия)

не преди 08:00 часа:
Мария Торо-Флор (Испания) - Винъс Уилямс (САЩ, №18)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Алехандро Гонсалес (Колумбия) - Фабио Фонини (Италия, №16)
Робин Хаасе (Холандия) - Жил Симон (Франция, №18)
Оливия Роговска (Австралия) - Никол Гибс (САЩ)

не преди 09:00 часа:
Куруми Нара (Япония) - Агниешка Радванска (Полша, №6)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Жанг Шуай (Китай) - Ализе Корне (Франция, №19)
Доминика Цибулкова (Словакия, №11) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Давид Ферер (Испания, №9) - Томас Белучи (Бразилия)
Жулиен Бенето (Франция) - Бенямин Бекер (Германия)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Фелисиано Лопес (Испания, №12) - Денис Кудла (САЩ)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Андреа Петкович (Германия, №13)
Флавия Пенета (Италия, №12) - Камила Джорджи (Италия)
Сам Куери (САЩ) - Васек Поспишил (Канада)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Гарбине Мугуруса (Испания, №24) - Марина Еракович (Нова Зеландия)
Джеймс Уард (Великобритания) - Фернандо Вердаско (Испания, №31)
Вера Звонарьова (Русия) - Онс Жабур (Тунис)
Хироки Морийа (Япония) - Йежи Янович (Полша)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Даниела Хантухова (Словакия) - Чаг Сайсай (Китай)
Джон Иснър (САЩ, №19) - Джими Ванг (Тайван)
Го Соеда (Япония) - Елиас Имер (Швеция)
Кимико Дате-Крум (Япония) - Анна Татишвили (САЩ)

Корт №10, начало 02:00 часа:
Цветана Пиронкова (България) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Лорен Локоли (Франция) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия)
Ярко Ниеминен (Финландия) - Андрей Голубьов (Казахстан)
Лорен Дейвис (САЩ) - Александра Крунич (Сърбия)

Корт №11, начало 02:00 часа:
Блаж Рола (Словения) - Адриан Манарино (Франция)
Ирина Фалкони (САЩ) - Кайа Канепи (Естония)
Серхий Стаховски (Украйна) - Душан Лайович (Сърбия)
Алла Кудрявцева (Русия) - Юхана Ларшон (Швеция)

Корт №12, начало 02:00 часа:
Ромина Опранди (Швейцария) - Дениса Алертова (Чехия)
Доналд Йънг (САЩ) - Тим Пуерц (Германия)
Матиас Бахингер (Германия) - Пабло Куевас (Уругвай, №27)
Лесия Цуренко (Украйна) - Мадисън Кийс (САЩ)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия, №25) - Тимеа Бабош (Унгария)
Доминик Тийм (Австрия) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №13)
Тимеа Бачински (Швейцария) - Йелена Янкович (Сърбия, №15)
Александър Долгополов (Украйна, №21) - Паоло Лоренци (Италия)

Корт №15, начало 02:00 часа:
Цзе Чжън (Китай) - Кай-Чен Чанг (Тайван)
Марсел Гранойерс (Испания) - Стефан Робер (Франция)
Юлия Путинцева (Казахстан) - Елина Свитолина (Украйна, №26)
Андрей Кузнецов (Русия) - Алберт Рамос-Винояс (Испания)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Гилермо Гарсия-Лопес (Испания) - Петер Гойовчук (Германия)
Франческа Скиавоне (Италия) - Коко Вандевеге (САЩ)
Мариуш Копил (Румъния) - Пабло Андухар (Испания)
Варвара Лепченко (САЩ, №30) - Виталия Дятченко (Русия)

Корт №20, начало 02:00 часа:
Сантяго Хиралдо (Колумбия, №30) - Ян Хенрих (Чехия)
Иван Додиг (Хърватия) - Жоао Соуза (Бразилия)
Тереза Шмиткова (Чехия) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия)

Корт №22, начало 02:00 часа:
Кайл Едмънд (Великобритания) - Стив Джонсън (САЩ)
Пабло Карено Буста (Испания) - Жил Мюлер (Люксембург)
Донна Векич (Хърватия) - Мона Бартел (Германия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Luxembourg Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Люксембург
Настилка: Зала
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: Друг
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $936,435

Official Website | Livescore
Други новини