Програма за Australian Open, Ден III



Програма за Australian Open, Ден III
Свързани турнири
Тагове
20-01-2015 21:25 | Станко Димов

В сряда ще се изиграят първите срещи от втори кръг на Australian Open. Ето и пълната програма в схемата на единочно при мъжете и дамите:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Роберта Винчи (Италия) - Екатерина Макарова (Русия, №10)
Александра Панова (Русия) - Мария Шарапова (Русия, №2)
Симоне Болели (Италия) - Роджър Федерер (Швейцария, №2)

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Тим Смичек (САЩ) - Рафаел Надал (Испания, №3)
Ярмила Гайдошова (Австралия) - Симона Халеп (Румъния, №3)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Клара Кукалова (Чехия) - Юлия Гьоргес (Германия)
Анди Мъри (Великобритания, №6) - Маринко Матошевич (Австралия)
Сара Ерани (Италия, №14) - Силвия Солер-Еспиноса (Испания)

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Южени Бушар (Канада, №7) - Кики Бертенс (Холандия)
Филип Колшрайбер (Германия, №22) - Бърнард Томич (Австралия)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Пън Шуай (Китай, №21)
Каролина Плишкова (Чехия, №22) - Осеан Доден (Франция)
Лукаш Лацко (Словакия) - Григор Димитров (България, №10)

не преди 09:00 часа:
Сам Грот (Австралия) - Танаси Кокинакис (Австралия)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Ярослава Шведова (Казахстан) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)
Джеймс Дукуорт (Австралия) - Ришар Гаске (Франция, №24)
двубой на двойки
Жереми Шарди (Франция, №29) - Андреас Сепи (Италия)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Томаш Бердих (Чехия, №7) - Юрген Мелцер (Австрия)
двубой на двойки
Лара Аруабарена (Испания) - Янина Викмайер (Белгия)

не преди 08:00 часа:

Ник Кириос (Австралия) - Иво Карлович (Хърватия, №23)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Карина Витхофт (Германия) - Кристина МакХейл (САЩ)
Давид Гофен (Белгия, №20) - Маркос Багдатис (Кипър)
двубой на двойки
Стефани Фьогеле (Швейцария) - Каролин Гарсия (Франция)

Корт №7, начало 02:00 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки
двубой на двойки
Лукаш Росол (Чехия, №28) - Дуди Села (Израел)

Корт №8, начало 02:00 часа:
двубой на двойки
Виктор Троицки (Сърбия) - Леонардо Майер (Аржентина, №26)
двубой на двойки
Кристина Младенович (Франция) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)

Корт №12, начало 02:00 часа:
двубой на двойки
Луцие Храдецка (Чехия) - Полона Херцог (Словения)
двубой на двойки
двубой на двойки

Корт №13, начало 02:00 часа:
Катерина Синякова (Чехия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)
Кевин Андерсън (РЮА, №14) - Рикардас Беранкис (Литва)
Зарина Диас (Казахстан, №31) - Анна Шмиедлова (Словакия)
двубой на двойки

Корт №15, начало 02:00 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки
двубой на двойки
Едуар Роже-Васлен (Франция) - Малек Жазири (Тунис)

Корт №19, начало 02:00 часа:
двубой на двойки
Жоао Соуза (Португалия) - Мартин Клижан (Словакия, №32)
двубой на двойки

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Barcelona Open 2018 1 2 3
Григор Димитров ПОБЕДИТЕЛ 6 6
Жил Симон 2 1
Коментар
Турнир: Porsche Grand Prix
Категория: Друг
Място на провеждане: Щутгарт, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: $816,000

Official Website | Livescore
Турнир: TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Категория: Друг
Място на провеждане: Истанбул
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Hungarian Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Будапеща
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,794,220

Official Website | Livescore
Други новини