Програма за четвъртия ден на Australian Open



Програма за четвъртия ден на Australian Open
Свързани турнири
Тагове
21-01-2015 17:00 | Станко Димов

Програма за четвъртия ден на Australian Open:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Юхана Ларшон (Швеция) - Агниешка Радванска (Полша, №6)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Вера Звонарьова (Русия)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Андрей Кузнецова (Русия)

вечерна сесия, не преди 10:00 часа:
Бенямин Бекер (Германия) - Лейтън Хюит (Австралия)
Саманта Стосър (Австралия, №20) - Коко Вандевеге (САЩ)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Лорен Дейвис (САЩ) - Винъс Уилямс (САЩ, №19)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Мариуш Копил (Румъния)

не преди 06:00 часа:
Мадисън Кийс (САЩ) - Кейси Делакуа (Австралия, №29)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Виктория Азаренка (Беларус) - Каролина Вожняцки (Дания, №8)
Доналд Йънг (САЩ) - Милош Раонич (Канада, №8)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Иван Додиг (Хърватия) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Доминика Цибулкова (Словакия, №11) - Цветана Пиронкова (България)
Петра Квитова (Чехия, №4) - Мона Бартел (Германия)

не преди 08:30 часа:
Йежи Янович (Полша) - Гаел Монфис (Франция, №17)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Джон Иснър (САЩ, №19) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия)
Варвара Лепченко (САЩ, №30) - Аля Томлянович (Австралия)
Давид Ферер (Испания, №9) - Серхий Стаховски (Украйна)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Фелисиано Лопес (Испания, №12) - Адриан Манарино (Франция)
Дениса Алертова (Чехия) - Ализе Корне (Франция, №19)

не преди 09:00 часа:
Го Сиеда (Япония) - Фернандо Вердаско (Испания, №31)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Гарбине Мугуруса (Испания, №24) - Даниела Хантухова (Словакия)
Камила Джорджи (Италия) - Тереза Смиткова (Чехия)
Марсел Гранойерс (Испания) - Жил Симон (Франция, №18)
Барбора Захлавова Стрицова (Чехия, №25) - Кай-Чен Чанг (Тайван)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Ярко Ниеминен (Финландия) - Матиас Бахингер (Германия)
Никол Гибс (САЩ) - Елина Свитолина (Украйна, №26)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Алехандро Гонсалес (Колумбия)
двубой на двойки
двубой на двойки
Ирина Фалкони (САЩ) - Мадисън Бренгъл (САЩ)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Паоло Лоренци (Италия) - Вашек Поспишил (Канада)

Корт №15, начало 02:00 часа:
Сантяго Хиралдо (Колумбия, №30) - Стив Джонсън (САЩ)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Анна Татишвили (САЩ) - Тимеа Бачински (Швейцария)
Жил Мюлер (Люксембург) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №13)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Australian Open
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Мелбърн, Австралия
Настилка: Твърда
Награден фонд: A$25,096,000

Official Website | Livescore
Други новини