Програма за турнира в Индиън Уелс за петък



13-03-2015 11:16 | Станко Димов

Програма за турнира в Индиън Уелс за петък:

КОРТ №1, начало 20:00 часа:
Алисън Риске (САЩ) - Агниешка Радванска (Полша, №7)
Сам Куери (САЩ) - Серхий Стаховски (Украйна)
Слоун Стивънс (САЩ) - Ангелик Кербер (Германия)

не преди 04:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Моника Никулеску (Румъния)

не преди 05:30 часа:
Ник Кириос (Австралия) - Денис Кудла (САЩ)

КОРТ №2, начало 20:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Франк Данчевич (Канада)
Стив Джонсън (САЩ) - Марсел Гранойерс (Испания)
Джак Сок (САЩ) - Йен-Сун Лу (Тайван)
Саша Вайкъри (САЩ) - Варвара Лепченко (САЩ, №26)
Михаил Южни (Русия) - Виктор Ханеску (Румъния)

КОРТ №3, начало 20:00 часа:
Доналд Йънг (САЩ) - Пабло Карено Буста (Испания)
Симона Халеп (Румъния, №3) - Дария Гаврилова (Русия)
Татсума Ито (Япония) - Малек Жазири (Тунис)
Йежи Янович (Полша) - Диего Шварцман (Аржентина)
Андрей Голубьов (Казахстан) - Дъстин Браун (Германия)

КОРТ №4, начало 20:00 часа:
Камила Джорджи (Италия) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Симоне Болели (Италия) - Томас Белучи (Бразилия)
Гарбине Мугуруса (Испания, №19) - Ирина Фалкони (САЩ)
Карла Суарес Наваро (Испания, №12) - Мoника Пуиг (Пуерто Рико)

КОРТ №5, начало 20:00 часа:
Елена Веснина (Русия) - Екатерина Макарова (Русия, №8)
Игор Сислинг (Холандия) - Филип Крайнович (Сърбия)
Светлана Кузнецова (Русия, №22) - Катерина Синиакова (Чехия)

КОРТ №6, начало 20:00 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Пабло Андухар (Испания)
Григор Димитров / Марди Фиш - Давид Ферер / Фернандо Вердаско
двубой на двойки
Луцие Шафаржова (Чехия, №10) - Мона Бартел (Германия)

КОРТ №7, начало 20:00 часа:
Алисън Ван Уйтванк (Белгия) - Елина Свитолина (Украйна, №23)

не преди 22:00 часа:
Лара Аруабарена (Испания) - Каролина Плишкова (Чехия, №14)
Анастасия Павлюченкова (Русия) - Барбора Захлавова Стрицова (Чехия, №17)
двубой на двойки
Денис Истомин (Узбекистан) - Остин Крайчек (САЩ)

КОРТ №8, начало 20:00 часа:
Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република) - Михаел Берер (Германия)
Томеа Бачински (Швейцария, №27) - Марина Еракович (Нова Зеландия)

КОРТ №9, начало 20:00 часа:
двубой на двойки
Донна Векич (Хърватия) - Зарина Диас (Казахстан, №28)
Робин Хаасе (Холандия) - Алекс Болт (Австралия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини