Програма за Индиън Уелс за събота



14-03-2015 13:09 | Станко Димов

Програма за Индиън Уелс за събота:

ПРОГНОЗИРАЙТЕ ДВУБОИТЕ ОТ ИНДИЪН УЕЛС ТУК

КОРТ №1, начало 20:00 часа:
Флавия Пенета (Италия, №15) - Мадисън Бренгъл (САЩ)
Райън Харисън (САЩ) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Анди Мъри (Великобритания, №4) - Вашек Поспишил (Канада)
Янина Викмайер (Белгия) - Мария Шарапова (Русия, №2)

не преди 04:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Маркос Багдатис (Кипър)

не преди 05:30 часа:
Южени Бушар (Канада, №6) - Луцие Храдецка (Чехия)

КОРТ №2, начало 20:00 часа:
Тим Смичек (САЩ) - Филип Колшрайбер (Германия, №26)
Марин Чилич (Хърватия, №10) - Хуан Монако (Аржентина)
Мадисън Кийс (САЩ, №16) - Клара Коукалова (Чехия)
Джон Иснър (САЩ, №18) - Юрген Мелцер (Австрия)

КОРТ №3, начало 20:00 часа:
Федерико Делбонис (Аржентина) - Кевин Андерсън (РЮА, №16)
Онс Жабур (Тунис) - Каролина Вожняцки (Дания, №4)
Фабио Фонини (Италия, №19) - Адриан Манарино (Франция)
Иван Додиг (Хърватия) - Давид Ферер (Испания, №8)
Сесил Каратанчева (България) - Коко Вандевеге (САЩ)

КОРТ №4, начало 20:00 часа:
Ана Иванович (Сърбия, №5) - Юлия Путинцева (Казахстан)
Танаси Кокинакис (Австралия) - Гилермо Гарсия-Лопес (Испания, №23)
Виктория Азаренка (Беларус, №32) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Тейлър Таузенд (САЩ) - Саманта Стосър (Австралия, №21)

КОРТ №5, начало 20:00 часа:
Лин Жу (Китай) - Сара Ерани (Италия, №11)
Даниел Химено-Травер (Испания) - Ърнест Гулбис (Латвия, №14)
Лорън Дейвис (САЩ) - Йелена Янкович (Сърбия, №18)
Бърнард Томич (Австралия, №32) -Борна Чорич (Хърватия)

КОРТ №6, начало 20:00 часа:
Фернандо Вердаско (Испания, №28) - Джеймс Дукуорт (Австралия)
Лесия Цуренко (Украйна) - Андреа Петкович (Германия, №9)
Алберт Рамос-Винояс (Испания) - Жулиен Бенето (Франция)
Ализе Корне (Франция, №20) - Кристина МакХейл (САЩ)

КОРТ №7, начало 20:00 часа:
Белинда Бенчич (Швейцария, №31) - Бояна Йовановски (Сърбия)
Полона Херцог (Словения) - Каролин Гарсия (Франция, №25)
Фелисиано Лопес (Испания, №12) - Едуар Роже-Васлен (Франция)

КОРТ №8, начало 20:00 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки

Ярко Ниеминен (Финландия) - Пабло Куевас (Уругвай, №20)

КОРТ №9, начало 20:00 часа:
Забине Лизицки (Германия, №24) - Роберта Винчи (Италия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини