Програма за турнира в Индиън Уелс за неделя



Програма за турнира в Индиън Уелс за неделя
Свързани турнири
Тагове
15-03-2015 10:47 | Станко Димов

Програма за турнира в Индиън Уелс за неделя:

Корт №1, начало 20:00 часа:
Жереми Шарди (Франция, №31) - Доналд Йънг (САЩ)
Ник Кириос (Австралия) - Григор Димитров (България, №11)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Зарина Диас (Казахстан, №31)
Диего Шварцман (Аржентина) - Роджър Федерер (Швейцария, №2)

не преди 04:00 часа:
Игор Сислинг (Холандия) - Рафаел Надал (Испания, №3)

не преди 05:30 часа:
Симона Халеп (Румъния, №3) - Варвара Лепченко (САЩ, №26)

Корт №2, начало 20:00 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Агниешка Радванска (Полша, №7)
Милош Раонич (Канада, №6) - Симоне Болели (Италия)
Стан Вавринка (Швейцария, №7) - Робин Хаасе (Холандия)
Светлана Кузнецова (Русия, №22) - Слоун Стивънс (САЩ)

не преди 02:00 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Томаш Бердих (Чехия)

Корт №3, начало 20:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Гарбине Мугуруса (Испания, №19) - Каролина Плишкова (Чехия, №14)
Джак Сок (САЩ) - Жил Мюлер (Люксембург, №33)
Иво Карлович (Хърватия, №21) - Стив Джонсън (САЩ)
Томи Робредо (Испания, №17) - Андрей Голубьов (Казахстан)

Корт №4, начало 20:00 часа:
Луцие Шафаржова (Чехия, №10) - Елина Свитолина (Украйна, №23)
Тимеа Бачински (Швейцария, №27) - Екатерина Макарова (Русия, №8)

не преди 23:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №12) - Анастасия Павлюченкова (Русия)
Жил Симон (Франция, №13) - Малек Жазири (Тунис)

Корт №5, начало 20:00 часа:
двубой на двойки
Михаел Берер (Германия) - Ришар Гаске (Франция, №22)

Корт №6, начало 20:00 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Лукаш Росол (Чехия, №27)
Андреас Сепи (Италия, №30) - Виктор Ханеску (Румъния)

Корт №7, начало 20:00 часа:
двубой на двойки
Роберто Баутиста Агут (Испания, №15) - Денис Истомин (Узбекистан).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини