Програма за турнира в Рим за вторник



11-05-2015 23:26 | Станко Димов

Програма за турнира в Рим за вторник:

Централен корт, начало 13:00 часа:
Мария Шарапова (Русия, №3) - Ярмила Гайдошова (Австралия)
Стан Вавринка (Швейцария, №8) - Хуан Монако (Аржентина)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Николас Алмагро (Испания)

не преди 20:30 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Анастасия Павлюченкова (Русия)

не преди 22:00 часа:
Томаш Бердих (Чехия, №6) - Матео Донати (Италия)

Корт "Грандстенд", начало 12:00 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Гилермо Гарсия-Лопес (Испания)
Фелисиано Лопес (Испания, №11) - Ник Кириос (Австралия)
Виктория Азаренка (Беларус) - Кейси Делакуа (Австралия)
Тимеа Бачински (Швейцария) - Забине Лизицки (Германия)

не преди 20:00 часа:
Ришар Гаске (Франция) - Давид Ферер (Испания, №7)

Корт "Пиетранджели", начало 12:00 часа:
Мона Бартел (Германия) - Карла Суарес Наваро (Испания, №10)
Елина Свитолина (Украйна) - Флавия Пенета (Италия)
Андреа Арноболди (Италия) - Давид Гофен (Белгия)
Сам Куери (САЩ) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №13)

не преди 20:30 часа:
Йелена Янкович (Сърбия, №16) - Камила Джорджи (Италия)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Дария Гаврилова (Русия) - Белинда Бенчич (Швейцария)
Бърнард Томич (Австралия) - Виктор Троицки (Сърбия)
Анна Каролина Шмиедлова (Словакия) - Луцие Шафаржова (Чехия, №12)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Томас Белучи (Бразилия) - Диего Шварцман (Аржентина)
двубой от програмата на двойки
Бояна Йовановски (Сърбия) - Каролин Гарсия (Франция)
Кевин Андерсън (РЮА, №15) - Филип Колшрайбер (Германия)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Кристина Младенович (Франция) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)
Мартин Клижан (Словакия) - Александър Долгополов (Украйна)

Корт №4, начало 12:00 часа:
Александра Дюлгеру (Румъния) - Мисаки Дои (Япония)
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Урсула Радванска (Полша)
Марсел Гранойерс (Испания) - Роберто Баустиста Агут (Испания).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини