Програма за „Ролан Гарос”, ден II



24-05-2015 16:06 | Иво Иванов

Цветана Пиронкова ще започне участието си на „Ролан Гарос” в понеделник. Организаторите поставиха двубоя на пловдивчанката с Барбора Стрицова (Чехия, №22) да бъде последен на Корт №17. Срещата се очаква да започне след 17:00 часа българско време и ще може да бъде гледана онлайн, като линк ще намерите в Tennis24.bg минути преди началото.

В игра в понеделник ще видим и шампионката от миналата година Мария Шарапова, чийто двубой с Канепи очаквано е поставен на централния корт „Филип Шатрие”.

Както вече ви съобщихме, Григор Димитров и Сесил Каратанчева ще започнат участието си в турнира във вторник.

Ето и пълната програма за понеделник:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Ализе Корне (Франция, №29) - Роберта Винчи (Италия)
Лука Пуй (Франция) - Жил Симон (Франция, №12)
Кайа Канепи (Естония) - Мария Шарапова (Русия, №2)
Анди Мъри (Великобритания, №3) - Факундо Аргуело (Аржентина)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Йошито Нишиока (Япония) - Томаш Бердих (Чехия, №4)
Виржини Разано (Франция) - Вероника Сепеде Роуг (Парагвай)
Гаел Монфис (Франция, №13) - Едуар Роже-Васлен (Франция)
Слоун Стивънс (САЩ) - Винъс Уилямс (САЩ, №15)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №8) - Моника Никулеску (Румъния)
Гастао Елиаш (Португалия) - Беноа Пер (Франция)
Мария-Тереса Торо-Флор (Испания) - Виктория Азаренка (Беларус, №27)
Адриан Манарино (Франция, №30) - Юрген Мелцер (Австрия)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Фабио Фонини (Италия, №28) - Татсума Ито (Япония)
Тимеа Бабош (Унгария) - Ангелик Кербер (Германия, №11)
Давид Гофен (Белгия, №17) - Филип Краинович (Сърбия)
Матилд Йохансон (Франция) - Хедър Уотсън (Великобритания)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Сам Грот (Австралия) - Пабло Куевас (Уругвай, №21)
не преди 14:00 часа:
Саманта Стосър (Австралия, №26) - Мадисън Бренгъл (САЩ)
Денис Истомин (Узбекистан) - Ник Кириос (Австралия, №29)
Андреа Миту (Румъния) - Ализе Лим (Франция)

Корт №4, начало 12:00 часа:
Паула Кания (Полша) - Мона Бартел (Германия)
Стефани Фьогеле (Швейцария) - Виталия Дятченко (Русия)
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)
Андрей Кузнецов (Русия) - Малек Жазири (Тунис)

Корт №5, начало 12:00 часа:
Франсис Тайфо (САЩ) - Мартин Клижан (Словакия)
не преди 14:00 часа:
Доминик Тийм (Австрия) - Аляз Бедене (Великобритания)
Жанг Сайсай (Китай) - Луцие Храдецка (Чехия)
Дениса Алертова (Чехия) - Йохана Конта (Великобритания)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Теймураз Габашвили (Русия) - Фелисиано Лопес (Испания, №11)
Агниешка Радванска (Полша, №14) - Аника Бек (Германия)
Борна Чорич (Хърватия) - Сам Куери (САЩ)
Каролина Плишкова (Чехия, №12) - Жанг Шуай (Китай)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Амандин Хес (Франция) - Ярмила Гайдошова (Австралия)
Лука Вани (Италия) - Бърнард Томич (Австралия, №27)
Алисън Риск (САЩ) - Сара Ерани (Италия, №17)
Кайл Едмънд (Великобритания) - Стефан Робер (Франция)

Корт №8, начало 12:00 часа:
Кейси Делакуа (Австралия) - Айла Томлянович (Австралия)
Рикардас Беранкис (Литва) - Серхий Стаховски (Украйна)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Доналд Йънг (САЩ)
Карина Витхофт (Германия) - Катерина Синиакова (Чехия)

Корт №10, начало 12:00 часа:
Рубен Бемелманс (Белгия) - Бенямин Бекер (Германия)
Александра Крунич (Сърбия) - Юлия Путинцева (Казахстан)
Виктор Троицки (Сърбия, №31) - Ян-Ленард Щруф (Германия)

Корт №11, начало 12:00 часа:
Хуан Монако (Аржентина) - Федерико Делбонис (Аржентина)
Юхана Ларшон (Швеция) - Дария Гаврилова (Австралия)
Диего Шварцман (Аржентина) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия)

Корт №14, начало 12:00 часа:
Иван Додиг (Хърватия) - Радек Щепанек (Чехия)
не преди 14:00 часа:
Маринко Матошевич (Австралия) - Томас Белучи (Бразилия)
Маргарита Гаспарян (Русия) - Ана Конжух (Хърватия)

Корт №16, начало 12:00 часа:
Александра Дюлгеру (Румъния) - Никол Гибс (САЩ)
Янина Викмайер (Белгия) - Елина Свитолина (Украйна, №19)
Андрей Голубьов (Казахстан) - Томи Робредо (Испания, №18)
Симоне Болели (Италия) - Стив Дарси (Белгия)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Забине Лизицки (Германия, №20)
Таро Даниел (Япония) - Фернандо Вердаско (Испания, №32)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Танаси Кокинакис (Австралия)
Барбора Стрицова (Чехия, №22) - Цветана Пиронкова (България)

ПРОГНОЗИРАЙТЕ ДВУБОИТЕ В ПАРИЖ ТУК

ГЛЕДАЙТЕ "РОЛАН ГАРОС" ОНЛАЙН ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Swiss Open Gstaad
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: Atlanta Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Атланта, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $777,385

Official Website | Livescore
Турнир: Hamburg European Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хамбург, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,855,490

Official Website | Livescore
Други новини