Програма за "Ролан Гарос", ден III



25-05-2015 22:25 | Станко Димов

Програма за третия ден от "Ролан Гарос":

Централен корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Петра Квитова (Чехия, №4) - Марина Еракович (Нова Зеландия)
Кентен Алис (Франция) - Рафаел Надал (Испания, №6)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Ярко Ниеминен (Финландия)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Андреа Хлавачкова (Чехия)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Лукаш Лацко (Словакия) - Давид Ферер (Испания, №7)
Карин Кнап (Италия) - Каролина Вожняцки (Дания, №5)
Ришар Гаске (Франция, №20) - Жермен Жигуно (Белгия)
Кристина Младенович (Франция) - Южени Бушар (Канада, №6)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Кики Бертенс (Холандия) – Светлана Кузнецова (Русия, №18)
Жереми Шарди (Франция) – Михаел Берер (Германия)
Андреа Петкович (Германия, №10) – Шелби Роджърс (САЩ)
Григор Димитров (България, №10) – Джак Сок (САЩ)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Робин Хаасе (Холандия)
Силвия Солер-Еспиноса (Испания) - Полин Пармантие (Франция)
Андреас Сепи (Италия) - Джон Иснър (САЩ, №16)
Варвара Лепченко (САЩ) - Мадисън Кийс (САЩ, №16)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Вашек Поспишил (Канада) – Жоао Соуса (Португалия)
Тим Смичек (САЩ) – Кевин Андерсън (РЮА, №15)
Йелена Янкович (Сърбия, №25) – Сесил Каратанчева (България)
Ирина Фалкони (САЩ) – Манон Арканджоли (Франция)

Корт №5, начало 12:00 часа:
Коко Вандевеге (САЩ) - Юлия Гьоргес (Германия)
Джеймс Дъкуърт (Австралия) - Андреа Арнаболди (САЩ)
Анна-Лена Фридзам (Германия) - Алекса Глач (САЩ)
Пабло Карено Буста (Испания) - Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Иржи Весели (Чехия) - Леонардо Майер (Аржентина, №23)
Ван Киан (Китай) - Франческа Скиавоне (Италия)
Жил Мюлер (Люксембург) - Паоло Лоренци (Италия)
Лурдес Домингес Лино (Испания) - Кристина Макхейл (САЩ)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Йежи Янович (Полша) - Максим Хаму (Франция)
Николас Алмагро (Испания) - Александър Долгополов (Украйна)
двубой на двойки
Белинда Бенчич (Швейцария) - Даниела Хантухова (Словакия)

корт №10, начало 12:00 часа:
Тереза Шмиткова (Чехия) - Тейлър Таузънд (САЩ)
Зарина Диас (Казахстан, №32) - Дина Фиценмайер (Германия)
Иля Марченко (Украйна) - Карлос Берлок (Аржентина)
Клара Кукалова (Чехия) - Данка Ковинич (Черна гора)

Корт №16, начало 12:00 часа:
Даниел Химено-Травер (Испания) - Жоао Соуса (Бразилия)
Анна Каролина Шмиедлова (Словакия) - Алисън Ван Ойтванк (Белгия)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Блаж Кавчич (Словения) - Йен-Сун Лу (Тайван)
Тимеа Бачински (Швейцария, №23) - Лара Аруабарена (Испания)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Mallorca Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $ 250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley Classic
Категория: Друг
Място на провеждане: Бирмингам, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $ 1,006,263

Official Website | Livescore
Турнир: Gerry Weber Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,219,150

Official Website | Livescore
Турнир: Fever-Tree Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,219,150

Official Website | Livescore
Други новини