Програма за "Ролан Гарос" за четвъртък



27-05-2015 17:46 | Станко Димов

Програма за "Ролан Гарос" за четвъртък:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Юлия Гьоргес (Германия) - Каролина Вожняцки (Дания, №5)
Николас Алмагро (Испания) - Рафаел Надал (Испания, №6)
Анди Мъри (Великобритания, №3) - Жоао Соуса (Португалия)
Данка Ковинич (Черна гора) - Кристина Младенович (Франция)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Петра Квитова (Чехия, №4) - Силвия Солер-Еспиноса (Испания)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Анна-Лена Фридзам (Германия)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Жил Мюлер (Люксембург)
Ришар Гаске (Франция, №20) - Карлос Берлок (Аржентина)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Франческа Скиавоне (Италия) - Светлана Кузнецова (Русия, №18)
Луцие Храдецка (Чехия) - Виктория Азаренка (Беларус, №27)
Жереми Шарди (Франция) - Джон Иснър (САЩ, №16)
Даниел Химено-Травер (Испания) - Давид Ферер (Испания, №7)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Андреа Арнаболди (Италия)
Каролина Плишкова (Чехия, №12) - Андреа Миту (Румъния)
Борна Чорич (Хърватия) - Томи Робредо (Испания, №18)
Зарина Диас (Казахстан, №32) - Алисън Ван Утванк (Белгия)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Карина Витхофт (Германия) - Сара Ерани (Италия, №17)
не преди 13:30 часа:
Филип Колшрайбер (Германия, №22) - Пабло Андухар (Испания), довършват при 1:6, 6:7, 6:3, 6:3, 4:2
Давид Гофен (Белгия, №17) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Джак Сок (САЩ) - Пабло Кареньо Буста (Испания)

Корт №5, начало 12:00 часа:
Сесил Каратанчева (България) - Ирина Фалкони (САЩ)
Ана Конюх (Хърватия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №30)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Андреа Петкович (Германия, №10) - Лурдес Домингес Лино (Испания)
Юрген Мелцер (Австрия) - Андрей Кузнецов (Русия)
Тимеа Бачински (Швейцария, №23) - Тереза Шмиткова (Чехия)
Йен-Сун Лу (Тайван) - Кевин Андерсън (РЮА, №15)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Кайл Едмънд (Великобритания) - Ник Кириос (Австралия, №29)
Танаси Кокинакис (Австралия) - Бърнард Томич (Австралия, №27)
Белинда Бенчич (Швейцария) - Мадисън Кийс (САЩ, №16)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Слоун Стивънс (САЩ)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Йежи Янович (Полша) - Леонардо Майер (Аржентина, №23)
двубой на двойки
Цветана Пиронкова (България) - Дениса Алертова (Чехия)
Виктор Троицки (Сърбия, №31) - Симоне Болели (Италия)

ПРОГНОЗИРАЙТЕ ДВУБОИТЕ ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини