Програма за двубоите на Уимбълдън за понеделник



28-06-2015 18:43 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от първия ден на Уимбълдън.

ПРОГНОЗИРАЙТЕ ДВУБОИТЕ ТУК

Централен корт, начало 15:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Филип Колшрайбер (Германия)
Мария Шарапова (Русия, №4) - Йохана Конта (Великобритания)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Жоао Соуза (Португалия)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Маргарита Гаспарян (Русия)
Симоне Болели (Италия) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Григор Димитров (България, №11) - Федерико Делбонис (Аржентина)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Ник Кириос (Австралия, №26) - Диего Шварцман (Аржентина)
Ярко Ниеминен (Финландия) - Лейтън Хюит (Австралия)
Алисън Риск (САЩ) - Луцие Шафаржова (Чехия, №6)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Каролин Гарсия (Франция, №32)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Хироки Мория (Япония)
И-Фан Ху (Китай) - Ана Иванович (Сърбия, №7)
Даниел Химено-Травер (Испания) - Милош Раонич (Канада, №7)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Винъс Уилямс (САЩ, №16)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Анет Контавейт (Естония) - Виктория Азаренка (Беларус, №23)
Го Соеда (Япония) - Джон Иснър (САЩ, №17)
Данка Ковинич (Черна гора) - Саманта Стосър (Австралия, №22)
Лука Пуй (Франция) - Кевин Андерсън (РЮА, №14)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Лиам Броуди (Великобритания) - Маринко Матошевич (Австралия)
Белинда Бенчич (Швейцария, №30) - Цветана Пиронкова (България)
Люк Савил (Австралия) - Ришар Гаске (Франция, №21)
Шелби Роджърс (САЩ) - Андреа Петкович (Германия, №14)

Корт №5, начало 13:30 часа:
Тимеа Бабош (Унгария) - Петра Цетковска (Чехия)
Александра Дюлгеру (Румъния) - Кристина Младенович (Франция)
Хуан Монако (Аржентина) - Флориан Майер (Германия)
Сие Су-Уей (Тайван) - Кайа Канепи (Естония)

Корт №6, начало 13:30 часа:
Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) - Рикардас Беранкис (Литва)
Виталия Дятченко (Русия) - Ана-Лена Фридзам (Германия)
Виктор Естрея Бургос (Домениканска република) - Бенямин Бекер (Германия)
Дария Гаврилова (Австралия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)

Корт №7, начало 13:30 часа:
Янко Типсаревич (Сърбия) - Марсел Гранойерс (Испания)
двубой на двойки
Едина Галовиц-Хол (САЩ) - Урсула Радванска (Полша)
Пабло Куевас (Уругвай, №28) - Денис Кудла (САЩ)

Корт №8, начало 13:30 часа:
Дуди Села (Израел) - Доминик Тийм (Австрия, №32)
Карла Суарес Наваро (Испания, №9) - Йелена Остапенко (Латвия)
Душан Лайович (Сърбия) - Томи Хаас (Германия)

Корт №9, начало 13:30 часа:
Орасио Себайос (Аржентина) - Давид Гофен (Белгия, №16)
Алисън Ван Аутванк (Белгия) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)
Дени Дьо Шепе (Франция) - Джон-Патрик Смит (Австралия)
Никол Гибс (САЩ) - Лесия Цуренко (Украйна)

Корт №10, начало 13:30 часа:
Флавия Пенета (Италия, №24) - Зарина Диас (Казахстан)
двубой на двойки
Пиер-Уже Ербер (Франция) - Хионг Чунг (Корея)

Корт №11, начало 13:30 часа:
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Аника Бек (Германия)
двубой на двойки
Матю Ебдън (Австралия) - Блаж Рола (Словения)
Томи Робредо (Испания, №19) - Джон Милмън (Австралия)

Корт №14, начало 13:30 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Фернандо Вердаско (Испания)
Александра Крунич (Сърбия) - Роберта Винчи (Италия)
Полона Херцог (Словения) - Лорън Дейвис (САЩ)
Теймураз Габашвили (Русия) - Александър Зверев (Германия)

Корт №15, начало 13:30 часа:
Коко Вандевеге (САЩ) - Анна Каролина Шмидлова (Словакия)
Лин Жу (Китай) - Аляксандра Саснович (Беларус)
Лукаш Лацко (Словакия) - Стив Джонсън (САЩ)
Марсел Илхан (Турция) - Йежи Янович (Полша)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Леонардо Майер (Аржентина, №24) - Танаси Кокинакис (Австралия)
Ян-Ленард Щруф (Германия) - Бърнард Томич (Австралия, №27)
Даниела Хантухова (Словакия) - Доминика Цибулкова (Словакия)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Каролина Плишкова (Чехия, №11) - Ирина Фалкони (САЩ)
Сара Ерани (Италия, №19) - Франческа Скиавоне (Италия)
Жоао Соуза (Бразилия) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Доналд Йънг (САЩ) - Маркос Багдатис (Кипър)

Корт №19, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки

Рихел Хогенкамп (Холандия) - Кианг Ванг (Китай)
Марина Еракович (Нова Зеландия) - Ялия Путинцева (Казахстан)

Допълнителен корт:
Не преди 19:30 часа:
Марияна Дуке-Марино (Колумбия) - Наоми Броуди (Великобритания)

не преди 19:30 часа:
Барбора Стрицова (Чехия, №27) - Слоун Стивънс (САЩ).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини