Програма за двубоите на Уимбълдън за вторник



29-06-2015 23:29 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите на Уимбълдън за вторник:

ПРОГНОЗИРАЙТЕ СРЕЩИТЕ ТУК

Централен корт, начало 15:00 часа:
Кики Бертенс (Холандия) - Петра Квитова (Чехия, №2)
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Роджър Федерер (Швейцария, №2)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Анди Мъри (Великобритания, №3)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Томас Белучи (Бразилия) - Рафаел Надал (Испания, №10)
Яна Цепелова (Словакия) - Симона Халеп (Румъния, №3)
Томаш Бердих (Чехия, №3) - Жереми Шарди (Франция)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №13) - Жил Мюлер (Люксембург)
Николас Алмагро (Испания) - Жил Симон (Франция, №12)
Екатерина Макарова (Русия, №8) - Саша Вайкъри (САЩ)
Каролина Вожняцки (Дания, №5) - Сайсай Жанг (Китай)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Кайл Едмънд (Великобритания)
Евгения Родина (Русия) - Лора Робсън (Великобритания)
Инг-Инг Дуан (Китай) - Южени Бушар (Канада, №12)
Гаел Монфис (Франция, №18) - Пабло Карено Буста (Испания)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Елиас Имер (Швеция) - Иво Карлович (Хърватия, №23)
не преди 14:30 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Каролин Гарсия (Франция, №32), довършват при 1:6, 6:3
Агниешка Радванска (Полша, №13) - Луцие Храдечка (Чехия)
Лука Вани (Италия) - Джеймс Уорд (Великобритания)
Ярмила Гайдошова (Австралия) - Забине Лизицки (Германия, №18)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Карина Витхофт (Германия) - Ангелик Кербер (Германия, №10)
Андреас Сепи (Италия, №25) - Брайдън Клайн (Великобритания)
Фелисиано Лопес (Испания, №15) - Стив Дарси (Белгия)
Светлана Кузнецова (Русия) - Лаура Зийгемунд (Германия)

Корт №4, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
двубой на двойки

Лара Аруабарена (Испания) - Полин Пармантие (Франция)
Андреа Миту (Румъния) - Олга Говорцова (Беларус)

Корт №5, начало 13:30 часа:
Анастасия Павлюченкова (Русия) - Мона Бартел (Германия)
Сам Куери (САЩ) - Игор Сислинг (Холандия)
Пабло Андухар (Испания) - Гилермо Гарсия-Лопес (Испания, №29)
Карин Кнап (Италия) - Магдалена Рибарикова (Словакия)

Корт №6, начало 13:30 часа:
Рубен Бемалманс (Белгия) - Роберто Баустиста Агут (Испания, №20)
Виктор Троицки (Сърбия, №22) - Александър Недовясов (Казахстан)
Кристина Плишкова (Чехия) - Тереза Шмиткова (Чехия)
Катерина Синиакова (Чехия) - Дениса Алертова (Чехия)

Корт №7, начало 13:30 часа:
Мисаки Дои (Япония) - Елина Свитолива (Украйна, №17)
Денис Истомин (Узбекистан) - Алберт Рамос-Винолас (Испания)
Робин Хаасе (Холандия) - Алехандро Файа (Колумбия)
Юхана Ларшон (Швеция) - Кристина МакХейл (САЩ)

Корт №8, начало 13:30 часа:
Магда Линет (Полша) - Куруми Нара (Япония)
Юичи Сугита (Япония) - Блаж Кавчич (Словения)
Радек Щепанек (Чехия) - Аляз Бедене (Великобритания)

Корт №9, начало 13:30 часа:
Дъстин Браун (Германия) - Йен-Сун Лу (Тайван)
двубой на двойки
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Моника Никулеску (Румъния)
Адриан Манарино (Франция) - Михаел Берер (Германия)

Корт №10, начало 13:30 часа:
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Ярослава Шведова (Казахстан)
Серхий Стаховски (Украйна) - Борна Чорич (Хърватия)
Иржи Весели (Чехия) - Паоло Лоренци (Италия)
Сесил Каратанчева (България) - Силвия Солер-Еспиноса (Испания)

Корт №11, начало 13:30 часа:
Беноа Пер (Франция) - Михаил Южни (Русия)
Вашек Поспишил (Канада) - Венсан Мило (Франция)
Татяна Мария (Германия) - Бояна Йовановски (Сърбия)
Янина Викмайер (Белгия) - Слисавета Куличкова (Русия)

Корт №15, начало 13:30 часа;
Гарбине Мугуруса (Испания, №20) - Варвара Лепченко (САЩ)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Факундо Банис (Аржентина)
двубой на двойки
Телиана Перейра (Бразилия) - Камила Джорджи (Италия, №31)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Тамира Пашек (Австрия) - Кейси Делакуа (Австралия)
Джак Сок (САЩ, №31) - Сам Грот (Австралия)
Йелена Янкович (Сърбия, №28) - Елена Веснина (Русия)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Малек Жазири (Тунис) - Джеймс Дукуорт (Австралия)
Айла Томлянович (Австралия) - Клара Коукалова (Чехия)
Филип Краинович (Сърбия) - Никола Маю (Франция)
Мадисън Кийс (САЩ, №21) - Стефани Фьогеле (Швейцария)

Корт №19, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
Тим Смичек (САЩ) - Фабио Фонини (Италия, №30)
Ърнест Гулбис (Латвия) - Лукаш Росол (Чехия)

Допълнително ще стане ясно къде ще играят:
не преди 19:30 часа:
Тимеа Бачински (Швейцария, №15) - Юлия Гьоргес (Германия)
Ана Конюх (Хърватия) - Ализе Корне (Франция, №25).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини