Програма на Уимбълдън за сряда



30-06-2015 22:51 | Станко Димов

Програма за двубоите на Уимбълдън за сряда:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Ярко Ниеминен (Финландия)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Тимеа Бабощ (Унгария)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Томи Хаас (Германия) - Милош Раонич (Канада, №7)
Даниела Хантухова (Словакия) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Виктор Естрея Бургос (Домениканска република)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Григор Димитров (България, №11) - Стив Джонсън (САЩ)
Мария Шарапова (Русия, №4) - Ришел Хохенкамп (Холандия)
Марсел Илхан (Турция) - Кевин Андерсън (РЮА, №14)
Юлия Путинцева (Казахстан) - Винъс Уилямс (САЩ, №16)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Лиам Броуди (Великобритания) - Давид Гофен (Белгия, №16)
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Рикардас Беранкис (Литва)
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Ана Иванович (Сърбия, №7)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Урсула Радванска (Полша) - Саманта Стосър (Австралия, №22)
Джон Милман (Австралия) - Маркос Багдатис (Кипър)
Марияна Дике-Марино (Колумбия) - Андреа Петкович (Германия, №14)
Сара Ерани (Италия, №19) - Александра Крунич (Сърбия)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Пиер-Уже Ербер (Франция) - Бърнард Томич (Австралия, №27)
Ник Кириос (Австралия, №26) - Хуан Монако (Аржентина)
Белинда Бенчич (Швейцария, №30) - Анна-Лена Фридзам (Германия)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Виктория Азаренка (Беларус, №23)

Корт №8, начало 13:30 часа:
двубой на двойки
Зарина Диас (Казахстан) - Алиаксандра Саснович (Беларус)
Денис Кудла (САЩ) - Александър Зверев (Германия)
Слоун Стивънс (САЩ) - Лорън Дейвис (САЩ)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Кени Дьо Шепе (Франция) - Ришар Гаске (Франция, №21)
Лесия Цуренко (Украйна) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №29)
Фернандо Вердаско (Испания) - Доминик Тийм (Австрия, №32)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Каролина Плишкова (Чехия, №11) - Коко Вандевеге (САЩ)
Матю Ебдън (Австралия) - Джон Иснър (САЩ, №17)
Леонардо Майер (Аржентина, №24) - Марсел Гранойерс (Испания)
Йелена Остапенко (Латвия) - Кристина Младенович (Франция)

Допълнително разпределение:
не преди 19:00 часа:
Сие Су-Уей (Тайван) - Луцие Шафаржова (Чехия, №6).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини