Програма на турнирите в Токио и Пекин за вторник



05-10-2015 18:14 | Tennis24.bg

Програма за смесния турнир (АТР и WTA) в Пекин:

ГЛЕДАЙТЕ ТУРНИРА В ПЕКИН ОНЛАЙН ТУК

Централен корт "Национален тенис стадион", начало 07:30 часа:
Ванг Куанг (Китай) - Каролина Вожняцки (Дания, №8)
не преди 09:30 часа:
Ву Ди (Китай) - Рафаел Надал (Испания, №3)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Симоне Болели (Италия)
не преди 14:30 часа:
Ана Иванович (Сърбия, №6) - Винъс Уилямс (САЩ)
не преди 16:00 часа:
Доминик Тийм (Австрия) - Джон Иснър (САЩ, №6)

Корт "Лотус", начало 07:30 часа:
Йен-Сун Лу (Тайван) - Адриан Манарино (Франция)
не преди 09:30 часа:
Телиана Перейра (Бразилия) - Флавия Пенета (Италия, №3)
Ангелик Кербер (Германия, №10) - Доминика Цибулкова (Словакия)
не преди 13:30 часа:
Давид Ферер (Испания, №4) - Томас Белучи (Бразилия)

Корт "Муун", начало 07:30 часа:
Вашек Поспишил (Канада) - Виктор Естрея Бургос (Дом. реп.)
не преди 10:00 часа:
Каролин Гарсия (Франция) - Сара Ерани (Италия)
Андреа Петкович (Германия, №13) - Саманта Стосър (Австралия)
Марияна Дуке-Марино (Колумбия) - Тимеа Бачински (Швейцария, №12)

Корт №3, начало 07:30 часа:
двубой на двойки
Лара Аруабарена (Испания) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)
Джон Милман (Австралия) - Томи Робредо (Испания)

ГЛЕДАЙТЕ ТУРНИРА В ТОКИО ОНЛАЙН ТУК

Програма за Japan Open в Токио (АТР):

Централен корт, начало 05:00 часа:
Маркос Багдатис (Кипър) - Фернандо Вердаско (Испания)
Стан Вавринка (Швейцария, №1) - Радек Щепанек (Чехия)
Григор Димитров (България, №8) - Беноа Пер (Франция)
Роберто Баутиста Агут (Испания) - Ришар Гаске (Франция, №4)

Корт №1, начало 05:00 часа:
Жереми Шарди (Франция) - Сам Грот (Австралия)
Жил Мюлер (Люксембург) - Кевин Андерсън (РЮА, №5)
Жил Симон (Франция, №3) - Михаил Южни (Русия)
Алберт Рамос-Винолас (Испания) - Ник Кириос (Австралия)

Корт №4, начало 05:00 часа:
Бърнард Томич (Австралия) - Стив Джонсън (САЩ)
Матю Ебдън (Австралия) - Остин Крайчек (САЩ)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини