Програмата на US OPEN 2010 - Ден V



03-09-2010 04:01 | Николай Драгиев

 

Рафаел Надал и Анди Мъри предстои да изиграят вторите си срещи от US Open 2010. 

 

При жените фаворитките Ким Клайстерс и Винъс Уилямс също излизат за своите срещи.

 

Според метеоролозите обаче надали ще може да се изиграят много мачове, тъй като се очаква появата на урагана Ърл насред Ню Йорк.

 

Ето и пълната програма на US Open за петък, 3 септември:

 

Корт "Артър Аш"

Не преди 18,00 часа българско време:

Даниела Хантухова (Словакия, 24) - Елена Дементиева (Русия, 12) 4:11(в двубоите между двете)

Не преди 20,00 часа българско време:

Петра Квитова (Чехия, 27) - Ким Клайстерс (Белгия, 2) 0:1

Анди Мъри (Великобритания, 4) - Дъстин Браун (Ямайка) 0:0

Не преди 02,00 часа българско време, нощна сесия:

Манди Минела (Люксембург) - Винъс Уилямс (САЩ, 3) 0:0

Рафаел Надал (Испания, 1) - Денис Истомин (Узбекистан) 1:0

 

Корт "Луис-Армстронг"

Не преди 18,00 часа българско време:

Саманта Стосър (Австралия,5) - Сара Ерани (Италия) 2:0

Марко Чиудинели (Швейцария) - Джон Иснър (САЩ, 18) 0:1

Виржини Разано (Франция) - Ана Иванович (Сърбия) 1:1

Сам Куери (САЩ) - Марсел Гранойерс (Испания) 1:0

 

Корт "Грандстенд"

Не преди 18,00 часа българско време:

Серхий Стаховски (Украйна) - Раян Харисън (САЩ) 0:0

Франческа Скиавоне (Италия, 6) - Альона Бондаренко (Украйна, 29) 3:2

Давид Налбандян (Аржентина, 31) - Флорен Сера (Франция) 0:0

Шахар Пеер (Израел, 16) - Флавия Пенета (Италия, 19) 1:3

 

Корт №4

Не преди 20,30 часа българско време:

Михаил Южни (Русия, 12) - Дуди Села (Израел) 1:0

 

Корт №6

Не преди 20,30 часа българско време:

Хуан Игнасио Чела (Аржентина) - Станислас Вавринка (Швейцария, 25) 1:3

 

Корт №7

Не преди 19,30 часа българско време:

Даниел Химено-Травер (Испания) - Жереми Шарди (Франция) 2:0

Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Николас Алмагро (Испания, 14)

 

Корт №8

Не преди 18,00 часа българско време:

Фелисиано Лопес (Испания, 23) - Беноа Пер (Франция) 0:0

 

Корт №11

Не преди 18,00 часа българско време:

Жулиен Бенето (Франция) - Томи Робредо (Испания) 2:2

Анастасия Павлюченкова (Русия, 20) - Хисела Дулко (Аржентина) 0:0

Адриан Манарино (Франция) - Фернандо Вердаско (Испания, 8) 0:1

 

Корт №13

Не преди 18,00 часа българско време:

Виктор Ханеску (Румъния) - Микаел Лодра (Франция) 1:-

Давид Ферер (Испания, 10) - Бенямин Бекер (Германия) 0:-

Жил Симон (Франция) - Филип Колшрайбер (Германия, 29) 2:1

 




Коментари
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $922,520

Official Website | Livescore
Други новини