Програма за Australian Open, ден I



17-01-2016 13:01 | Станко Димов

В понеделник започва първият за годината турнир от Големия шлем - Откритото първенство на Австралия. В първия ден от надпреварата в игра ще видим шампионите от миналата година Новак Джокович и Серина Уилямс, рекордьора по титли от Големия шлем Роджър Федерер, българина Григор Димитров и др.

Ето и пълната програма за понеделник:

Корт "Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Луксика Кумкум (Тайланд) - Петра Квитова (Чехия, №6)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Камила Джорджи (Италия)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Хьон Чун (Южна Корея)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Роджър Федерер (Швейцария, №3) - Николоз Басилашвили (Грузия)
Кристина Плишкова (Чехия) - Саманта Стосър (Австралия, №25)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Дария Гаврилова (Австралия) - Луцие Храдецка (Чехия)
Юки Бамбри (Индия) - Томаш Бердих (Чехия, №6)
Агниешка Радванска (Полша, №4) - Кристина Макхейл (САЩ)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Нао Хибино (Япония) - Мария Шарапова (Русия, №5)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №9) - Маркос Багдатис (Кипър)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Филип Колшрайбер (Германия) - Кей Нишикори (Япония, №7)
Слоун Стивънс (САЩ, №24) - Киан Ванг (Китай)
Юлия Путинцева (Казахстан) - Каролина Вожняцки (Дания, №16)

не преди 10:00 часа:
Ник Кириос (Австралия, №29) - Пабло Кареньо Буста (Испания)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Давид Гофен (Белгия, №15)
Вашек Поспишил (Канада) - Жил Симон (Франция, №14)
Айла Томлянович (Австралия) - Катерина Бондаренко (Украйна)

не преди 06:30 часа:
Южени Бушар (Канада) - Александра Крунич (Сърбия)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №10) - Виктория Голубич (Швейцария)
Марин Чилич (Хърватия, №12) - Тиемо де Бакер (Холандия)
Даниела Хантухова (Словакия) - Светлана Кузнецова (Русия, №23)

не преди 07:00 часа:
Паоло Лоренци (Италия) - Григор Димитров (България, №27)

Корт №5, начало 02:00 часа:
Остин Крайчек (САЩ) - Ди Ву (Китай)
Су-Уей Сие (Тайван) - Йелена Остапенко (Латвия)
Рикардас Беранкис (Литва) - Александър Долгополов (Украйна)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Сара Ерани (Италия, №17) - Маргарита Гаспарян (Русия)
Жулиен Бенето (Франция) - Николас Алмагро (Испания)
Ноа Рубин (САЩ) - Беноа Пер (Франция, №17)
Елисавета Куличкова (Русия) - Андреа Петкович (Германия, №22)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Янина Викмайер (Белгия)
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания, №26) - Пол-Анри Матьо (Франция)
Белинда Бенчич (Швейцария, №12) - Алисън Риск (САЩ)
Омар Джасика (Австралия) - Яля Марченко (Украйна)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Доминик Тийм (Австрия, №19) - Леонардо Майер (Аржентина)
Куруми Нара (Япония) - Осеан Доден (Франция)
Йошихито Нишиока (Япония) - Пабло Куевас (Уругвай)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Тимеа Бабош (Унгария)

Корт №10, начало 02:00 часа:
Кайл Едмънд (Великобртитания) - Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина)
Иржи Весели (Чехия) - Ренцо Оливо (Аржентина)
Урсула Радванска (Полша) - Ана Конюх (Хърватия)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Мария Сакари (Гърция) - Яфан Ванг (Китай)
Алберт Рамос-Винойас (Испания) - Борна Чорич (Хърватия)
Тамира Пашек (Австрия) - Роберта Винчи (Италия, №13)
Теймураз Габашвили (Русия) - Андреас Сепи (Италия, №28)

Корт №14, начало 02:00 часа:
Иво Карлович (Хърватия, №22) - Федерико Делбонис (Аржентина)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №26) - Лорън Дейвис (САЩ)
Анна Татишвили (САЩ) - Ирина Фалкони (САЩ)

не преди 07:00 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Роберто Баустиста Агут (Испания, №24)

Корт №15, начало 02:00 часа:
Никол Гибс (САЩ) - Клара Кукалова (Чехия)
Евгени Донской (Русия) - Иниго Сервантес (Испания)
Мария Дуке-Марино (Колумбия) - Ксинум Хан (Китай)

не преди 07:00 часа:
Куентин Халис (Франция) - Иван Додиг (Хърватия)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Робин Хаасе (Холандия) - Мирза Башич (Босна и Херцеговина)
Кристина Младенович (Франция, №28) - Доминика Цибулкова (Словакия)
Филип Крайнович (Сърбия) - Денис Кудла (САЩ)
Алиаксандра Саснович (Беларус) - Евгения Родина (Русия)

Корт №20, начало 02:00 часа:
Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република) - Даниел Брандс (Германия)
Дария Касаткина (Русия) - Анна Каролина Шмиедлова (Словакия, №27)
Душан Лайович (Сърбия) - Сам Куери (САЩ)
Магда Линет (Полша) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)

Корт №22, начало 02:00 часа:
Лурдес Домингес Лино (Испания) - Анна-Лена Фрийдзам (Германия)
Пабло Андухар (Испания) - Пиер-Юг Ербер (Франция)
Моника Никулеску (Румъния) - Талиана Перейра (Бразилия)
Джозеф Ковалик (Словакия) - Марко Трунгелити (Аржентина)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Luxembourg Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Люксембург
Настилка: Зала
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: Друг
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $936,435

Official Website | Livescore
Други новини