Програма за Australian Open, ден II



18-01-2016 10:55 | Tennis24.bg

Шампионът от 2009 Рафаел Надал започва участието си на Australian Open във вторник. Матадира ще има за съперник в първи кръг своя сънародник и добър приятел Фернандо Вердаско, с когото изиграха паметен двубой именно в Мелбърн през 2009-та, когато се срещнаха на полуфинал.
Във втория ден на турнира участието си стартира и нашата представителка Цветана Пиронкова, която играе на Корт №22.

Ето и пълната програма за вторник:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Анет Контавейт (Естония) - Гарбине Мугуруса (Испания, №3)
Винъс Уилямс (САЩ, №8) - Йохана Конта (Великобритания)
Рафаел Надал (Испания, №5) - Фернандо Вердаско (Испания)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Джеймс Дукуърт (Австралия) - Лейтън Хюит (Австралия)
Виктория Азаренка (Беларус, №14) - Алисън Ван Аутванк (Белгия)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Мадисън Кийс (САЩ, №15) - Зарина Диас (Казахстан)
Александър Зверев (Германия) - Анди Мъри (Великобритания, №2)
Анастасия Севастова (Латвия) - Ярмила Волф (Австралия)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Чанг Шиай (Китай) - Симона Халеп (Румъния, №2)
Дмитри Турсунов (Русия) - Стан Вавринка (Швейцария, №4)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Адриан Манарино (Франция) - Сам Грот (Австралия)
Кимбърли Баиръл (Австралия) - Каролина Плишкова (Чехия, №9)
Тами Патерсън (Австралия) - Ана Иванович (Сърбия, №20)

не преди 07:00 часа:
Бърнард Томич (Австралия, №16) - Денис Истомин (Узбекистан)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Милош Раонич (Канада, №13) - Лука Пуй (Франция)
Йелена Янкович (Сърбия, №19) - Полона Херцог (Словения)
Йежи Янович (Полша) - Джон Иснър (САЩ, №10)
Ангелик Кербер (Германия, №7) - Мисаки Дои (Япония)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Екатерина Макарова (Русия, №21) - Мадисън Инглис (Австралия)
Раджийв Рам (САЩ) - Кевин Андерсъм (РЮА, №11)
Петра Цетковска (Чехия) - Забине Лизицки (Германия, №30)
Давид Ферер (Испания, №8) - Петер Гойовжук (Германия)

Корт №5, начало 02:00 часа:
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Доналд Йънг (САЩ)
Марко Чекинато (Италия) - Никола Маю (Франция)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Джон Милман (Австралия) - Диего Шварцман (Аржентина)
Каролин Гарсия (Франция, №32) - Барбора Стрицова (Чехия)
Гаел Монфис (Франция, №23) - Юичи Сугита (Япония)
Бояна Йовановски (Сърбия) - Ализе Корне (Франция)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Присила Хън (Австралия) - Аника Бек (Германия)
Матю Ебдън (Австралия) - Марсел Гранойерс (Испания)
Томас Белучи (Бразилия) - Джордан Томпсън (Австралия)
Сторм Сандърс (Австралия) - Александра Дюлгеру (Румъния)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Жил Мюлер (Люксембург) - Фабио Фонини (Италия, №20)
Наоми Осака (Япония) - Донна Векич (Хърватия)
Карина Витхофт (Германия) - Саисаи Ченг (Китай)
Таро Даниел (Япония) - Лукаш Росол (Чехия)

Корт №10, начало 02:00 часа:
Лаура Зийгемунд (Германия) - Кики Бертенс (Холандия)
Стив Дарси (Белгия) - Гуидо Пея (Аржентина)
Симоне Болели (Италия) - Браян Бейкър (САЩ)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Катерина Синиакова (Чехия) - Тимеа Бачински (Швейцария, №11)
Фелисиано Лопес (Испания, №18) - Даниел Евънс (Великобритания)
Аляз Бедене (Великобртитания) - Стив Джонсън (САЩ, №31)
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Дениса Алертова (Чехия)

Корт №14, начало 02:00 часа:
Мона Бартел (Германия) - Ваня Кинг (САЩ)
Малек Жазири (Тунис) - Томи Робредо (Испания)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Коко Вандевег (САЩ)
Джак Сок (САЩ, №25) - Тейлър Фриц (САЩ)

Корт №15, начало 02:00 часа:
Жоао Соуза (Португалия, №32) - Михаил Кукушкин (Казахстан)
Виктория Дювал (САЩ) - Елина Свитолина (Украйна, №18)
Бенямин Бекер (Германия) - Дуди Села (Израел)
Саманта Крауфорд (САЩ) - Данка Ковинич (Черна гора)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Ърнест Гулбис (Латвия) - Жереми Шарди (Франция, №30)
Андреа Миту (Румъния) - Юлия Гьоргес (Германия)
Юхана Ларшон (Швеция) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №29)
Даниел Муньос Де Ла Нава (Испания) - Виктор Троицки (Сърбия, №21)

Корт №20, начало 02:00 часа:
Стефан Робер (Франция) - Бьорн Фратанджело (САЩ)
Татяна Мария (Германия) - Олга Говорцова (Беларус)
Леся Цуренко (Украйна, №31) - Варвара Лепченко (САЩ)
Татсума Ито (Япония) - Радек Щепанек (Чехия)

Корт №22, начало 02:00 часа:
Райън Харисън (САЩ) - Андрей Кузнецов (Русия)
Цветана Пиронкова (България) - Ярослава Шведова (Казахстан)
Даниел Химено-Травер (Испания) - Тим Смичек (САЩ)
Лара Аруабарена (Испания) - Марина Заневска (Украйна)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Porsche Grand Prix
Категория: Друг
Място на провеждане: Щутгарт, Германия
Настилка: Клей
Награден фонд: $816,000

Official Website | Livescore
Турнир: TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Категория: Друг
Място на провеждане: Истанбул
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Hungarian Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Будапеща
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €2,794,220

Official Website | Livescore
Други новини