Програма за Australian Open, ден III



19-01-2016 11:32 | Tennis24.bg

В сряда ще се изиграят срещите от втори кръг от горната половина на схемата при мъжете и жените на Australian Open. Ето и реда на игра:

Централен корт "Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Алиаксандра Саснович (Беларус) - Мария Шарапова (Русия, №5)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Су-Уей Сие (Тайван)
Роджър Федерер (Швейцария, №3) - Александър Долгополов (Украйна)

вечерна сесия:
Агниешка Радванска (Полша, №4) - Южени Бушар (Канада)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Кантен Али (Франция)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Остин Крайчек (САЩ) - Кей Нишикори (Япония, №7)
Белинда Бенчич (Швейцария, №12) - Тимеа Бабош (Унгария)
Карла Суарес Наваро (Испания, №10) - Мария Сакари (Гърция)

вечерна сесия:
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №9) - Омар Жасика (Австралия)
Дария Гаврилова (Австралия) - Петра Квитова (Чехия, №6)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Катерина Бондаренко (Украйна) - Светлана Кузнецова (Русия, №23)
Ирина Фалкони (САЩ) - Роберта Винчи (Италия, №13)
Мирза Башич (Босна и Херцеговина) - Томаш Бердих (Чехия, №6)

не преди 09:45 часа:
Ник Кириос (Австралия, №29) - Пабло Куевас (Уругвай)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Давид Гофен (Белгия, №15)
Марин Чилич (Хърватия, №12) - Алберт Рамос-Винояс (Испания)
Ксинюн Хан (Китай) - Ялия Путинцева (Казахстан)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Лорън Дейвис (САЩ) - Магдалена Рибарикова (Словакия)
Евгени Донской (Русия) - Жил Симон (Франция, №14)
Моника Никулеску (Румъния) - Елисавета Куличкова (Русия)
Денис Кудла (САЩ) - Андреас Сепи (Италия, №28)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Киан Ван (Китай) - Анна-Лена Фридзам (Германия)
Доминик Тийм (Австрия, №19) - Николас Алмагро (Испания)
Марко Трунджелити (Аржентина) - Григор Димитров (България, №27)
Кристина Младенович (Франция, №28) - Никол Гибс (САЩ)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Федерико Делбонис (Аржентина) - Ренцо Оличо (Аржентина)
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания, №26) - Даниел Брандс (Германия)
Маргарита Гаспарян (Русия) - Куруми Нара (Япония)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Кристина Плишкова (Чехия)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Ана Конюх (Хърватия) - Дария Касаткина (Русия)
Душан Лайович (Сърбия) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №24)
двубой на двойки жени
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Ноа Рубин (САЩ)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Australian Open
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Мелбърн, Австралия
Настилка: Твърда
Награден фонд: A$25,096,000

Official Website | Livescore
Други новини