Програма за Australian Open, ден IV



20-01-2016 09:52 | Tennis24.bg

Програма за срещите от четвъртия ден на Откритото първенство на Австралия:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Анастасия Севастова (Латвия) - Ана Иванович (Сърбия, №20)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Гарбине Мугуруса (Испания, №3)

не преди 05:00 часа:
Сам Грот (Австралия) - Анди Мъри (Великобритания, №2)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Давид Ферер (Испания, №10) - Лейтън Хюит (Австралия)
Юлия Гьоргес (Германия) - Каролина Плишкова (Чехия, №9)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Гаел Монфис (Франция, №23) - Никола Маю (Франция)
Виктория Азаренка (Беларус, №14) - Данка Ковинич (Черна гора)
Мадисън Кийс (САЩ, №15) - Ярослава Шведова (Казахстан)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Ангелик Кербер (Германия, №7) - Александра Дюлгеру (Румъния)
Бърнард Томич (Австралия, №16) - Симоне Болели (Италия)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Марсел Гранойерс (Испания) - Джон Иснър (САЩ, №10)
Йелена Янкович (Сърбия, №19) - Лаура Зийгемунд (Германия)

не преди 09:00 часа:
Радек Щепанек (Чехия) - Стан Вавринка (Швейцария, №4)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Наоми Осака (Япония) - Елина Свитолина (Украйна, №18)
Милош Раонич (Канада, №13) - Томи Робредо (Испания)
Ализе Корне (Франция) - Шуай Жанг (Китай)
Джак Сок (САЩ, №25) - Лукаш Росол (Чехия)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Барбора Стрицова (Чехия) - Ваня Кинг (САЩ)
двубой на двойки жени
Фернандо Вердаско (Испания) - Дуди Села (Израел)

не преди 10:00 часа:
Джон Милман (Австралия) - Жил Мюлер (Люксембург)

Корт №6, начало 02:00 часа:
Жоао Соуза (Португалия, №32) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)

не преди 05:00 часа:
Фелисиано Лопес (Испания, №18) - Гуидо Пея (Аржентина)
Аника Бек (Германия) - Тимеа Бачински (Швейцария, №11)
Екатерина Макарова (Русия, №21) - Татяна Мария (Германия)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Йохана Конта (Великобритания) - Сайсай Жанг (Китай)
Дениса Алертова (Чехия) - Забине Лизицки (Германия, №30)
Тим Смичек (САЩ) - Виктор Троицки (Сърбия, №21)
Андрей Кузнецов (Русия) - Жереми Шарди (Франция, №30)

Корт №13, не преди 04:00 часа:
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Юхана Ларшон (Швеция)
двубой на двойки жени
Томас Белучи (Бразилия) - Стив Джонсън (САЩ, №31)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Варвара Лепченко (САЩ) - Лара Аруабарена (Испания)
Стефан Робер (Франция) - Раджийв Рам (САЩ)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Gerry Weber Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Турнир: Fever-Tree Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Други новини