Програма за турнира в Индиън Уелс за петък



10-03-2016 11:15 | Tennis24.bg

Пълна програма за турнира в Индиън Уелс за петък:

ГЛЕДАЙТЕ ТУРНИРА ОНЛАЙН ТУК

Корт №1, начало 21:00 часа:
Иван Додиг (Хърватия) - Александър Зверев (Германия)
Джаред Доналдсън (САЩ) - Вашек Поспишил (Канада)
Винъс Уилямс (САЩ, №10) - Куруми Нара (Япония)
Ваня Кинг (САЩ) - Симона Халеп (Румъния, №5)

не преди 05:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Лаура Зийгемунд (Германия)

06:30 часа:
Доналд Йънг (САЩ) - Андреас Сепи (Италия)

Корт №2, начало 21:00 часа:
Данка Ковинич (Черна гора) - Петра Квитова (Чехия, №8)
двубой на двойки АТР
Ърнест Гулбис (Латвия) - Гийермо Гарсия-Лопес (Испания)
Денис Истомин (Узбекистан) - Денис Кудла (САЩ)

не преди 04:00 часа:
Михаел Берер (Германия) - Хуан Монако (Аржентина)

Корт №3, начало 21:00 часа:
Михаил Южни (Русия) - Аляз Бедене (Великобритания)
Агниешка Радванска (Полша, №3) - Доминика Цибулкова (Словакия)
Бьорн Фратенджело (САЩ) - Теймураз Габашвили (Русия)
Питър Полански (Канада) - Фернандо Вердаско (Испания)
Винсен Мило (Франция) - Макензи Макдоналд (САЩ)

Корт №4, начало 21:00 часа:
Коко Вандевеге (САЩ) - Светлана Кузнецова (Русия, №16)
Жил Мюлер (Люксембург) - Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Моника Никулеску (Румъния, №32)
Никол Гибс (САЩ) - Мадисън Кийс (САЩ, №23)
Джон Милман (Австралия) - Александър Саркисян (САЩ)

Корт №5, начало 21:00 часа:
Юлия Путинцева (Казахстан) - Кристина Младенович (Франция, №27)
Лукаш Росол (Чехия) - Адриан Манарино (Франция)
двубой на двойки АТР
Луцие Шафаржова (Чехия, №11) - Ярослава Шведова (Казахстан)

Корт №6, начало 21:00 часа:
Йелена Янкович (Сърбия, №19) - Карина Витхофт (Германия)
двубой на двойки АТР
двубой на двойки WTA
двубой на двойки АТР
двубой на двойки АТР

Корт №7, начало 21:00 часа:
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Даниел Муньос Де Ла Нава (Испания)
Леся Цуренко (Украйна) - Сара Ерани (Италия, №15)
Барбора Стрицова (Чехия) - Андреа Петкович (Германия, №22)
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Жозеф Ковалик (Словакия)
Иржи Весели (Чехия) - Тимо Де Бакер (Холандия)

Корт №9, начало 21:00 часа:
Екатерина Макарова (Русия, №30) - Луцие Храдецка (Чехия)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №24) - Катерина Бондаренко (Украйна)
двубой на двойки WTA
Забине Лизицки (Германия, №29) - Юхана Ларшон (Швеция)

ГЛЕДАЙТЕ ТУРНИРА ОНЛАЙН ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Mallorca Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley Classic
Категория: Друг
Място на провеждане: Бирмингам, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $936,128

Official Website | Livescore
Турнир: Gerry Weber Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Турнир: Fever-Tree Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Други новини