Програма за турнира в Мадрид за сряда



03-05-2016 19:39 | Tennis24.bg

Програма за турнира в Мадрид за сряда:

ГЛЕДАЙТЕ БИТКИТЕ В МАДРИД ОНЛАЙН ТУК

Централен корт, начало 13:00 часа:
Фелисиано Лопес (Испания) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №15)

не преди 15:00 часа:
Симона Халеп (Румъния, №6) - Тимеа Бачински (Швейцария, №10)

не преди 17:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Николас Алмагро (Испания) или Борна Чорич (Хърватия)

не преди 21:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №8) - Саманта Стосър (Австралия)

не преди 22:30 часа:
Алберт Рамос-Винояс (Испания) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №7)

Корт "Аранча Санчес", начало 13:00 часа:
Дария Гаврилова (Австралия) - Петра Квитова (Чехия, №5)

не преди 15:00 часа:
Фабио Фонини (Италия) - Кей Нишикори (Япония, №6)
Денис Кудла (САЩ) - Давид Ферер (Испания, №9)
Пабло Куевас (Уругвай) - Гаел Монфис (Франция, №13)

не преди 21:00 часа:
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина) - Джак Сок (САЩ)

не преди 22:30 часа:
Патрициа Мария Тиг (Румъния) - Мадисън Кийс (САЩ)

Корт №3, начало 13:00 часа:
Томаш Бердих (Чехия, №8) - Денис Истомин (Узбекистан)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Ник Кириос (Австралия)
Виктория Азаренка (Беларус, №4) - Луиза Чирико (САЩ)
Доминика Цибулкова (Словакия) - Анастасия Павлюченкова (Русия)

Корт №4, начало 13:00 часа:
Кристина Макхейл (САЩ) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)
Сам Куери (САЩ) - Лука Пуй (Франция)
Жоао Соуза (Португалия) - Марсел Гранойерс (Испания)
Лаура Зигемунд (Германия) - Сорана Кърстя (Румъния)

Корт №5, не преди 15:00 часа:
Жил Симон (Франция, №16) - Пабло Кареньо Буста (Испания)

ГЛЕДАЙТЕ БИТКИТЕ В МАДРИД ОНЛАЙН ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини