Програма за турнира в Рим за сряда



10-05-2016 18:54 | Станко Димов

Програма за силния турнир на червени кортове в Рим за сряда:

Централен корт, начало 13:00 часа:
Роджър Федерер (Швейцария, №3) - Александър Зверев (Германия)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Стефан Робер (Франция)
Йохана Конта (Великобритания) - Роберта Винчи (Италия, №7)

не преди 20:30 часа:
Филип Колшрайбер (Германия) - Рафаел Надал (Испания, №5)

не преди 22:00 часа:
Петра Квитова (Чехия, №5) - Мадисън Кийс (САЩ)

Корт "Грандстенд", начало 12:00 часа:
Екатерина Макарова (Русия) - Гарбине Мугуруса (Испания, №3)

не преди 13:00 часа:
Жоао Соуза (Португалия) - Доминик Тийм (Австрия, №13)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Анди Мъри (Великобритания, №2)
Дария Гаврилова (Австралия) - Симона Халеп (Румъния, №6)

не преди 20:00 часа:
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Давид Ферер (Испания, №9)

Корт "Пиетранджели", начало 12:00 часа:
Виктория Азаренка (Беларус, №4) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)
Южени Бушар (Канада) - Ангелик Кербер (Германия, №2)
Ришар Гаске (Франция, №11) - Андреас Сепи (Италия)
Милош Раонич (Канада, №10) - Ник Кириос (Австралия)

не преди 19:00 часа:
Тимеа Бабош (Унгария) - Винъс Уилямс (САЩ, №12)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Барбора Стрицова (Чехия)
Кристина Макхейл (САЩ) - Ана Иванович (Сърбия, №13)
Светлана Кузнецова (Русия, №9) - Саманта Стосър (Австралия)
Луцие Шафаржова (Чехия, №10) - Мисаки Дои (Япония)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Йелена Остапенко (Латвия)

не преди 13:30 часа:
Леся Цуренко (Украйна) - Тимеа Бачински (Швейцария, №11)
Никола Маю (Франция) - Томас Белучи (Бразилия)
Роберто Баутиста Агут (Испания) - Жереми Шарди (Франция)

Корт №4, начало 12:00 часа:
Марияна Дуке-Мариньо (Колумбия) - Дария Касаткина (Русия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Bucharest Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Букурещ
Настилка: Клей
Награден фонд: $226,750

Official Website | Livescore
Турнир: Ladies Championship Gstaad
Категория: Друг
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: $226,750

Official Website | Livescore
Турнир: Swedish Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €540,310

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €540,310

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $600,345

Official Website | Livescore
Други новини