Програма на Ролан Гарос за сряда



25-05-2016 09:34 | Tennis24.bg

Любомир Тодоров, пратеник на Tennis24.bg в Париж с подкрепата на BNP Paribas

Програма за Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за сряда, 25.05.2016.

ГЛЕДАЙТЕ "РОЛАН ГАРОС" ОНЛАЙН ТУК

Централен корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа българско време:
Симона Халеп (Румъния, №6) - Зарина Диас (Казахстан)
Миртий Жорж (Франция) - Гарбине Мугуруса (Испания, №4)
Матиас Бург (Франция) - Анди Мъри (Великобритания, №2)
Милош Раонич (Канада, №8) - Адриан Манарино (Франция)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Сие Су-Уей (Тайван) - Петра Квитова (Чехия, №10)
Таро Даниел (Япония) - Стан Вавринка (Швейцария, №3)
Бьорн Фратанджело (САЩ) - Ришар Гаске (Франция, №9)
Каролин Гарсия (Франция) - Агниешка Радванска (Полша, №2)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Кей Нишикори (Япония, №5) - Андрей Кузнецов (Русия)
Виктория Голубич (Швейцария) - Луцие Шафаржова (Чехия, №11)
Жил Симон (Франция, №16) - Гуидо Пея (Аржентина)
Вероника Сепеде Роиг (Парагвай) - Слоун Стивънс (САЩ, №19)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Светлана Кузнецова (Русия, №13) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Теймураз Габашвили (Русия) - Беноа Пер (Франция, №19)
С. Уилямс / В. Уилямс - Остапенко / Путинцева
Коко Вандевег (САЩ) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №25)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Иво Карлович (Хърватия, №27) - Джордан Томпсън (Австралия)
Саманта Стосър (Австралия, №21) - Шуай Жанг (Китай)
Андрей Мартин (Словакия) - Лука Пуй (Франция, №29)
Катерина Бондаренко (Украйна) - Аника Бек (Германия)

Корт №4, начало 12:00 часа:
двубой на двойки жени
Алберт Рамос-Винояс (Испания) - Марко Трунхелити (Аржентина)

Корт №6, начало 12:00 часа;
Шелби Роджърс (САЩ) - Елена Веснина (Русия)
Жереми Шарди (Франция, №30) - Адам Павлашек (Чехия)
Ник Кириос (Австралия, №17) - Игор Сайслинг (Холандия)
Барбора Стрицова (Чехия, №30) - Полона Херцог (Словения)

Корт №14, начало 12:00 часа:
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Наомо Осака (Япония)
Джак Сок (САЩ, №23) - Дъстин Браун (Германия)
Джон Иснър (САЩ, №15) - Кайл Едмънд (Великобритания)
Цветана Пиронкова (България) - Юхана Ларшон (Швеция)

Корт №16, начало 12:00 часа:
Чаала Буюкакчай (Турция) - Анастасия Павлюченкова (Русия, №24)
двубой на двойки жени
Душан Лайович (Сърбия) - Виктор Троицки (Сърбия, №22)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Иван Додиг (Хърватия) - Фернандо Вердаско (Испания)
Александър Зверев (Германия) - Пиер-Юг Ербер (Франция), доиграват при 5:7, 6:2, 7:6 (6)
Екатерина Макарова (Русия, №27) - Янина Викмайер (Белгия)

ГЛЕДАЙТЕ "РОЛАН ГАРОС" ОНЛАЙН ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини