Програма за Ролан Гарос за четвъртък



26-05-2016 09:17 | Tennis24.bg

Любомир Тодоров, пратеник на Tennis24.bg в Париж с подкрепата на BNP Paribas

Програма за двубоите от Откритото първенство на Франция за четвъртък, 26-и май:

ГЛЕДАЙТЕ РОЛАН ГАРОС ОНЛАЙН ТУК

Централен корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Южени Бушар (Канада) - Тимеа Бачински (Швейцария, №8)
Рафаел Надал (Испания, №4) - Факундо Банис (Аржентина)
Маркос Багдатис (Кипър) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №6)
Тимеа Бабош (Унгария) - Кристина Младенович (Франция, №26)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Малек Жазири (Тунис) - Томаш Бердих (Чехия, №7)
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Стив Дарси (Белгия)
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Телиана Перейра (Бразилия)
Винъс Уилямс (САЩ, №9) - Луиза Чирико (САЩ)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Куруми Нара (Япония) - Ана Иванович (Сърбия, №14)

не преди 13:00 часа:
Пол-Анри Матио (Франция) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №14)
Виржин Разано (Франция) - Дария Касаткина (Русия, №29)
Давид Ферер (Испания, №11) - Хуан Монако (Аржентина)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №12) - Киан Ванг (Китай)

не преди 13:00 часа:
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Доминик Тийм (Австрия, №13)
Никола Маю (Франция) - Марсел Гранойерс (Испания)
Ализе Корне (Франция) - Татяна Мария (Германия)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Пабло Куевас (Уругвай, №25) - Кинте Али (Франция)
Паулин Пармантие (Франция) - Ирина Фалкони (САЩ)
Давид Гофен (Белгия, №12) - Карлос Берлок (Аржентина)
Марияна Дуке-Марино (Колумбия) - Мадисън Кийс (САЩ, №15)

Корт №4, начало 12:00 часа:
Анастасия Севастова (Латвия) - Карин Кнап (Италия)
Кики Бертенс (Холандия) - Камила Джорджи (Италия)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Аляз Бедене (Великобритания) - Пабло Кареньо Буста (Испания)
Стефан Робер (Франция) - Александър Зверев (Германия)
Елина Свитолина (Украйна, №18) - Тейлър Таузенд (САЩ)
Юлия Гьоргес (Германия) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)

Корт №14, начало 12:00 часа:
Андреа Петкович (Германия, №28) - Юлия Путинцева (Казахстан)
Бърнард Томич (Австралия, №20) - Борна Чорич (Хърватия)
двубой на двойки мъже
Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република) - Фелисиано Лопес (Испания, №21)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Жоао Соуса (Португалия, №26) - Ърнест Гулбис (Латвия)

не преди 13:30 часа:
Ана Конюх (Хърватия) - Доминика Цибулкова (Словакия, №22)
Иржи Весели (Чехия) - Николас Алмагро (Испания)

ГЛЕДАЙТЕ РОЛАН ГАРОС ОНЛАЙН ТУК

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини