Програма за Уимбълдън, ден I



26-06-2016 15:14 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от първия ден на Уимбълдън 2016:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Новак Джокович (Сърбия, №1) - Джеймс Уорд (Великобритания)
Камила Джорджи (Италия) - Гарбине Мугуруса (Испания, №2)
Роджър Федерер (Швейцария, №3) - Гуидо Пея (Аржентина)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Винъс Уилямс (САЩ, №8) - Донна Векич (Хърватия)
Сам Грот (Австралия) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Лора Робсън (Великобритания) - Ангелик Кербер (Германия, №4)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Кайл Едмънд (Великобритания) - Адриан Манарино (Франция)
Лаура Зигемунд (Германия) - Мадисън Кийс (САЩ, №9)
Пабло Кареньо Буста (Испания) - Милош Раонич (Канада, №6)
Симона Халеп (Румъния, №5) - Анна Каролина Шмиедлова (Словакия)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Саманта Стосър (Австралия, №14) - Магда Линет (Полша)
Дуди Села (Израел) - Давид Ферер (Испания, №13)
Давид Гофен (Белгия, №11) - Александър Уорд (Великобритания)
Наоми Броуди (Великобритания) - Елина Свитолина (Украйна, №17)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №9) - Браян Бейкър (САЩ)
Екатерина Александрова (Русия) - Ана Иванович (Сърбия, №23)
Шуай Жанг (Китай) - Карла Суарес Наваро (Испания, №12)
Гаел Монфис (Франция, №17) - Жереми Шарди (Франция)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Забине Лизицки (Германия) - Шелби Роджърс (САЩ)
Янко Типсаревич (Сърбия) - Жил Симон (Франция, №16)
Даниел Евънс (Великобритания) - Ян-Ленард Щруф (Германия)
Йелена Янкович (Сърбия, №22) - Стефани Фьогеле (Швейцария)

Корт №4, начало 13:30 часа:
Виктория Дювал (САЩ) - Дария Касаткина (Русия, №29)
Денис Истомин (Узбекистан) - Кевин Андерсън (РЮА, №20)

Корт №5, начало 13:30 часа:
Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №25) - Карина Витхофт (Германия)
Лукаш Росол (Чехия) - Сам Куери (САЩ, №28)
Диего Шварцман (Аржентина) - Робин Хаасе (Холандия)
Данка Ковинич (Черна гора) - Мона Бартел (Германия)

Корт №6, начало 13:30 часа:
Жанг Сайсай (Китай) - Мария Сакари (Гърция)
Зарина Диас (Казахстан) - Анна-Лена Фридзам (Германия)
Андреас сепи (Италия) - Гийермо Гарсия-Лопес (Испания)
Малек Жазири (Тунис) - Стийв Джонсън (САЩ)

Kорт №7, начало 13:30 часа:
Николас Алмагро (Испания) - Рожерио Дутра Силва (Бразилия)
Маргарита Гаспарян (Русия) - Дениса Алертова (Чехия)
Телиана Перейра (Бразилия) - Варвара Лепченко (САЩ)
Пабло Куевас (Уругвай, №29) - Андрей Кузнецов (Русия)

Корт №8, начало 13:30 часа:
Борна Чорич (Хърватия) - Иво Карлович (Хърватия, №23)
Луцие Шафаржова (Чехия, №28) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)
Джак Сок (САЩ, №27) - Ърнест Гулбис (Латвия)
Мисаки Дои (Япония) - Луиза Чирико (САЩ)

Корт №9, начало 13:30 часа:
Лара Аруабарена (Испания) - Олга Говорцова (Беларус)
Никол Гибс (САЩ) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Едуар Роже-Васлен (Франция) - Теймураз Габашвили (Русия)
Анастасия Севастова (Латвия) - Франческа Скиавоне (Италия)

Корт №10, начало 13:30 часа:
Паоло Лоренци (Италия) - Лукаш Лацко (Словакия)
Томас Белучи (Бразилия) - Рубен Бемелманс (Белгия)

Корт №11, начало 13:30 часа:
Яна Цепелова (Словакия) - Мариана Дуке-Марино (Колумбия)
Саманта Кроуфорд (САЩ) - Паула Кания (Полша)
Жулиен Бенето (Франция) - Иля Марченко (Украйна)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Жил Мюлер (Люксембург)

Корт №14, начало 13:30 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Йошихито Нашиока (Япония)
Сара Ерани (Италия, №20) - Патрисия Мария Тиг (Румъния)
Евгени Донской (Русия) - Александър Долгополов (Украйна)
Ирина Фалкони (САЩ) - Марина Еракович (Нова Зеландия)

Корт №15, начало 13:30 часа:
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Денис Кудла (САЩ)
Ализе Корне (Франция) - Попона Херцог (Словения)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Филип Колшрайбер (Германия, №21) - Пиер-Юг Ербер (Франция)
Бьорн Фратанджело (САЩ) - Григор Димитров (България)
Ярослава Шведова (Казахстан) - Юлия Гьоргес (Германия)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Куруми Нара (Япония) - Мадисън Бренгъл (САЩ)
Брайдън Клайн (великобритания) - Никола Маю (Франция)
Рикардас Беранкис (Литва) - Маркъс Уилис (Великобритания)

допълнително ще стане ясно на кой корт:
не преди 19:00 часа:
Каролина Плишкова (Чехия, №15) - Янина Викмайер (Белгия)
не преди 19:00 часа:
Йелена Остапенко (Латвия) - Кики Бертенс (Холандия, №26)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини