Програма за Уимбълдън, ден II



27-06-2016 22:50 | Станко Димов

Програма за Уимбълдън, ден II:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - Амра Садикович (Швейцария)
Лиам Броуди (Великобритания) - Анди Мъри (Великобритания, №2)
Каролина Вожняцки (Дания) - Светлана Кузнецова (Русия, №13)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Тейлър Фриц (САЩ) - Стан Вавринка (Швейцария, №4)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Йохана Конта (Великобритания, №16)
Петра Квитова (Чехия) - Сорана Кърстя (Румъния)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Ник Кириос (Австралия, №15) - Радек Щепанек (Чехия)
Фернандо Вердаско (Испания) - Бърнард Томич (Австралия, №19)
Агниешка Радванска (Полша, №3) - Катерина Козлова (Украйна)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Аника Бек (Германия)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Ришар Гаске (Франция, №7) - Аляз Бедене (Великобритания)
Алисън Риск (САЩ) - Роберта Винчи (Италия, №6)
Доминик Тийм (Австрия, №8) - Флориан Майер (Германия)
Тимеа Бачински (Швейцария, №11) - Луксика Кумкум (Тайланд)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Иниго Сервантес (Испания) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12)
Стефан Робер (Франция) - Хуан Мартин дел Потро (Аржентина)
Южени Бушар (Канада) - Магдалена Рибарикова (Словакия)
Аляксандра Саснович (Беларус) - Кристина Младенович (Франция, №31)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Доминика Цибулкова (Словакия, №19) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия)
Иван Додиг (Хърватия) - Томаш Бердих (Чехия, №10)
Джон Иснър (САЩ, №18) - Маркос Багдатис (Кипър)
Слоун Стивънс (САЩ, №18) - Пън Шуай (Китай)

Корт №4, начало 13:30 часа:
Джон Милман (Австралия) - Алберт Монтанес (Испания)
Полин Пармантие (Франция) - Катерина Синиакова (Чехия)
Орасио Себайос (Аржентина) - Михаил Южни (Русия)

Корт №5, начало 13:30 часа:
Дмитри Турсунов (Русия) - Жоао Соуза (Португалия, №31)
Сие Су-Уей (Тайван) - Анастасия Павлюченкова (Русия, №21)
Люка Пуй (Франция, №32) - Мариуш Копил (Румъния)

Корт №6, начало 13:30 часа:
Вашек Поспишил (Канада) - Алберт Рамос-Винойас (Испания)
Кагла Буюкакчай (Турция) - Каролин Гарсия (Франция, №30)
Доналд Йънг (САЩ) - Леонардо Майер (Аржентина)

Корт №7, начало 13:30 часа:
Триста Ламасин (Франция) - Виктор Троицки (Сърбия, №25)
Раджийв Рам (САЩ) - Фелисиано Лопес (Испания, №22)
Евгения Родина (Русия) - Леся Цуренко (Украйна)

Корт №8, начало 13:30 часа:
Дария Гаврилова (Австралия) - Ванг Кианг (Китай)
Бенямин Бекер (Германия) - Факундо Банис (Аржентина)
Тара Муур (Великобритания) - Алисън Ван Ойтванк (Белгия)
Моника Никулеску (Румъния) - Александра Крунич (Сърбия)

Корт №9, начало 13:30 часа:
Люк Савил (Австралия) - Денис Новиков (САЩ)
Роберто Баутиста Агут (Испания, №15) - Джордан Томпсън (Австралия)
Жулия Босеруп (САЩ) - Татяна Мария (Германия)

Корт №10, начало 13:30 часа:
Йен-Сун Лу (Тайван) - Александър Кудрявцев (Русия)
Елена Веснина (Русия) - Тамира Пашек (Австрия)
Албано Оливети (Франция) - Матю Бартън (Австралия)

Корт №11, начало 13:30 часа:
Беноа Пер (Франция, №26) - Франко Скугор (Хърватия)
Федерико Делбонис (Аржентина) - Фабио Фонини (Италия)
Екатерина Макарова (Русия) - Юхана Ларшон (Швеция)

Корт №14, начало 13:30 часа:
Кристина Макхейл (САЩ) - Даниела Хантухова (Словакия)
Юлия Путинцева (Казахстан) - Марина Мелникова (Русия)
Иржи Весели (Чехия) - Игор Сайслинг (Холандия)

Корт №15, начало 13:30 часа:
Кристина Плишкова (Чехия) - Инг-Инг Дуан (Китай)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Мартин Клижан (Словакия)
Карин Кнап (Италия) - Ана Конюх (Хърватия)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Душан Лайович (Сърбия) - Дъстин Браун (Германия)
Кейти Суон (Великобритания) - Тимеа Бабош (Унгария)
Александър Зверев (Германия, №24) - Пол-Анри Матйо (Франция)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Таро Даниел (Япония) - Хуан Монако (Аржентина)
Андреа Петкович (Германия, №32) - Нао Хибино (Япония)
Коко Вандевеге (САЩ, №27) - Катерина Бондаренко (Украйна)

Корт №19, начало 13:30 часа:
Марсел Гранойерс (Испания) - Виктор Естрея Бургос (Дом. република)
Гастао Елиаш (Португалия) - Раду Албот (Черна гора)
Манди Минела (Люксембург) - Анна Татишвили (САЩ)

Допълнително ще бъде обявен корт:
не преди 19:00 часа:
Цветана Пиронкова (България) - Белинда Бенчич (Швейцария, №7)

не преди 19:00 часа:
Анет Контавейт (Естония) - Барбора Стрицова (Чехия, №24)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: ATP World Tour Finals
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Зала
Награден фонд: $8,500,000

Official Website | Livescore
Други новини