Програма за Australian Open, ден II



16-01-2017 15:40 | Станко Димов

Във вторник ще се изиграят срещите от първи кръг в долните половини на схемите при мъжете и дамите на Australian Open. На двата най-големи корта в Мелбърн в игра ще видим и нашите представителите - Григор Димитров и Цветана Пиронкова. Ето и всички срещи, които трябва да се изиграят във вторник:

ГЛЕДАЙТЕ AUSTRALIAN OPEN 2017 ОНЛАЙН ТУК!

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:

Каролина Плишкова (Чехия, №5) - Сара Сорибес Тормо (Испания)
Белинда Бенчич (Швейцария) - Серина Уилямс (САЩ, №2)
Флориан Майер (Германия) - Рафаел Надал (Испания, №9)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Фернандо Вердаско (Испания) - Новак Джокович (Сърбия, №2)
Цветана Пиронкова (България) - Агниешка Радванска (Полша, №3)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Йохана Конта (Великобритания, №9)
Дъстин Браун (Германия) - Милош Раонич (Канада, №3)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Саманта Стосър (Австралия, №18)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Григор Димитров (България, №15) - Кристофър О′Конъл (Австралия)
Дария Гаврилова (Австралия, №22) - Наоми Броуди (Великобритания)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Александър Зверев (Германия, №24) - Робин Хаасе (Холандия)
Доминика Цибулкова (Словакия, №6) - Дениса Алертова (Чехия)
Каролина Вожняцки (Дания, №17) - Арина Родионова (Австралия)

не преди 08:00 часа:
Омар Джасика (Австралия) - Давид Ферер (Испания, №21)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Катерина Бондаренко (Украйна) - Каролин Гарсия (Франция, №21)
Рейли Опелка (САЩ) - Давид Гофен (Белгия, №11)
Джордан Томпсън (Австралия) - Жоао Соуза (Португалия)
Барбора Стрицова (Чехия, №16) - Елизавета Куличкова (Русия)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Янина Викмайер (Белгия) - Луцие Шафаржова (Чехия)
Елена Веснина (Русия, №14) - Ана Богдан (Румъния)
Доминик Тийм (Австрия, №8) - Ян-Ленард Щруф (Германия)
Гаел Монфис (Франция, №6) - Иржи Весели (Чехия)

корт №5, начало 02:00 часа:
Джаред Доналдсън (САЩ) - Рожерио Дутра Силва (Бразилия)
Кайл Едмънд (Великобритания) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Дженифър Бреди (САЩ) - Юхана Ларшон (Швеция)
Кейла Дей (САЩ) - Андреа Петкович (Германия)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Екатерина Александрова (Русия) - Екатерина Макарова (Русия, №30)
Йошихито Нишиока (Япония) - Алекс Болт (Австралия)
Роберто Баутиста Агут (Испания, №13) - Гиодо Пея (Аржентина)
Данка Ковинич (Черна гора) - Сайсай Джан (Китай)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Луксика Кумкум (Тайланд) - Наоми Осака (Япония)
Сара Ерани (Италия) - Риза Озаки (Япония)
Блейк Мот (Австралия) - Ришар Гаске (Франция, №18)
Томи Хаас (Германия) - Беноа Пер (Франция)

Корт №10, начало 02:00 часа:
Томас Фабиано (Италия) - Доналд Йънг (САЩ)
Лин Жу (Китай) - Йелена Остапенко (Латвия)
Жил Мюлер (Люксембург) - Тейлър Фритц (САЩ)

Корт №12, начало 02:00 часа:
ирина Фалкони (САЩ) - Ксиниан Хан (Китай)
Франсис Тиафо (САЩ) - Михаил Кукушкин (Казахстан)
Манди Минела (Люксембург) - Магда Линет (Полша)
Хьон Чун (Южна Корея) - Ренцо Оливо (Аржентина)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Жил Симон (Франция, №25) - Майкъл Мо (САЩ)
Донна Векич (Хърватия) - Лизет Кабрера (Австралия)
Михаил Южни (Русия) - Маркос Багдатис (Кипър)
Камила Джорджи (Италия) - Тимеа Бачински (Швейцария, №12)

Корт №14, начало 02:00 часа:
Каала Буюкакчай (Турция) - Оушън Доден (Франция)
Ализе Корне (Франция, №28) - Миртий Жорж (Франция)
Александър Долгополов (Украйна) - Борна Чорич (Хърватия)
Денис Истомин (Узбекистан) - Иван Додиг (Хърватия)

Корт №15, начало 02:00 часа:
Николоз Басилашвили (Грузия) - Филип Колшрайбер (Германия, №32)
Мария Сакари (Гърция) - Анет Контавейт (Естония)
Адам Павлашек (Чехия) - Андрю Уитингтън (Австралия)

Корт №19, начало 02:00 часа:
Анна Блинкова (Русия) - Моника Никулеску (Румъния)
Пабло Кареньо Буста (Испания, №30) - Питър Полански (Канада)
Иво Карлович (Хърватия, №20) - Орасио Себайос (Аржентина)
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Киан Ванг (Китай)

Корт №20, начало 02:00 часа:
Тимеа Бачински (Унгария, №25) - Никол Гибс (САЩ)
Лара Аруабарена (Испания) - Юлия Путинцева (Казахстан, №31)
Дмитри Турсунов (Русия) - Радек Щепанек (Китай)
Фабио Фонини (Италия) - Фелисиано Лопес (Испания, №28)

Корт №22, начало 02:00 часа:
Карин Кнап (Италия) - Сие-Су Уей (Тайван)
Раду Албот (Молдова) - Карлос Берлок (Аржентина)
Данил Медведев (Русия) - Ернесто Ескобедо (САЩ)
Ана Конюх (Хърватия) - Кристина Младенович (Франция)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини