Програма за Australian Open, ден III



17-01-2017 13:12 | Станко Димов

Програма за двубоите от третия ден на Открития шампионат по тенис на Австралия:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Щефани Фьогеле (Швейцария) - Винъс Уилямс (САЩ, №13)
Ангелик Кербер (Германия, №1) - Карина Витхьофт (Германия)
Ноа Рубин (САЩ) - Роджър Федерер (Швейцария, №17)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Саманта Крауфорд (САЩ) - Гарбине Мугуруса (Испания, №7)
Анди Мъри (Великобритания, №1) - Андрей Рубльов (Русия)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Елина Свитолина (Украйна, №11) - Джулия Босеруп (САЩ)
Джейми Фурлис (Австралия) - Светлана Кузнецова (Русия, №8)
Стан Вавринка (Швейцария, №4) - Стийв Джонсън (САЩ)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Шелби Роджърс (САЩ) - Ашли Барти (Австралия)
Бърнард Томич (Австралия) - Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Жереми Шарди (Франция) - Кей Нишикори (Япония, №5)
Йелена Янкович (Сърбия) - Юлия Гьоргес (Германия)
Пън Шуай (Китай) - Южени Бушар (Канада)

не преди 09:00 часа:
Андреас Сепи (Италия) - Ник Кириос (Австралия, №14)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Наталия Вихлянцева (Русия) - Анастасия Павлюченкова (Русия, №24)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12) - Душан Лайович (Сърбия)
двубой на двойки жени
Алекс Де Минаур (Австралия) - Сам Куери (САЩ, №31)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Алисън Риск (САЩ) - Шуай Джан (Китай, №20)
Томаш Бердих (Чехия, №10) - Райън Харисън (САЩ)
Карла Суарес Наваро (Испания, №10) - Сорана Кърстя (Румъния)
Даниел Евънс (Великобритания) - Марин Чилич (Хърватия, №7)

Корт №7, начало 02:00 часа:
двубой на двойки жени
двубой на двойки мъже
Паоло Лоренци (Италия) - Виктор Троицки (Сърбия, №29)
Мона Бартел (Германия) - Моника Пуиг (Пуерто Рико, №29)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Варвара Лепченко (САЩ) - Дуан Ин-Ин (Китай)
Джон Иснър (САЩ, №19) - Миша Зверев (Германия)
Карен Хачанов (Русия) - Джак Сок (САЩ, №23)
Полин Пармантие (Франция) - Коко Вандевеге (САЩ)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Малек Джазири (Тунис) - Александър Бублик (Казахстан)
Лукаш Лацко (Словакия) - Дуди Села (Израел)
двубой на двойки мъже
Анастасия Севастова (Латвия, №32) - Кристина Кучова (Словакия)

Корт №20, начало 02:00 часа:
двубой на двойки жени
двубой на двойки мъже
Кристина Плишкова (Чехия) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №27)
Диего Шварцман (Аржентина) - Стив Дарси (Белгия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Monte-Carlo Rolex Masters
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Монте Карло, Монако
Настилка: Клей
Награден фонд: €5,238,735

Official Website | Livescore
Други новини