Програма за Australian Open, ден IV



18-01-2017 14:48 | Станко Димов

Програма за двубоите от четвъртия ден на Открития шампионат по тенис на Австралия:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Наоми Осака (Япония) - Йохана Конта (Великобритания, №9)
Каролина Вожняцки (Дания, №17) - Донна Векич (Хърватия)
Денис Истомин (Узбекистан) - Новак Джокович (Сърбия, №2)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Луцие Шафаржова (Чехия) - Серина Уилямс (САЩ, №2)
Маркос Багдатис (Кипър) - Рафаел Надал (Испания, №9)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Каролина Плишкова (Чехия, №5) - Анна Блинкова (Русия)
Доминика Цибулкова (Словакия, №6) - Сие Су-Уей (Тайван)
Жил Мюлер (Люксембург) - Милош Раонич (Канада, №3)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Агниешка Радванска (Полша, №3)
Доминик Тийм (Австрия, №8) - Джордан Томпсън (Австралия)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Сара Ерани (Италия) - Екатерина Макарова (Русия, №30)
Григор Димитров (България, №15) - Хьон Чун (Южна Корея)

не преди 06:30 часа:
Гаел Монфис (Франция, №6) - Александър Долгополов (Украйна)

не преди 09:30 часа:
Дария Гаврилова (Австралия, №22) - Ана Конюх (Хърватия)

Корт №2, начало 02:00 часа:
Карлос Берлок (Аржентина) - Ришар Гаске (Франция, №18)
Елена Веснина (Русия, №14) - Манди Минела (Люксембург)
двубой на двойки
Александър Зверев (Германия, №24) - Франсис Тиафо (САЩ)

Корт №3, начало 02:00 часа:
Оушън Доден (Франция) - Каролин Гарсия (Франция, №21)
Барбора Стрицова (Чехия, №16) - Андреа Петкович (Германия)
Радек Щепанек (Чехия) - Давид Гофен (Белгия, №11)

не преди 07:00 часа:
Беноа Пер (Франция) - Фабио Фонини (Италия)

Корт №7, начало 02:00 часа:
Доналд Йънг (САЩ) - Филип Колшрайбер (Германия, №32)
Ернесто Ескобедо (САЩ) - Давид Ферер (Испания, №21)
двубой на двойки
Ализе Корне (Франция, №28) - Мария Сакари (Гърция)

Корт №8, начало 02:00 часа:
Йелена Остапенко (Латвия) - Юлия Путинцева (Казахстан, №31)
Роберто Баутиста Агут (Испания, №13) - Йошихито Нишиока (Япония)

не преди 07:00 часа:
Иво Карлович (Хърватия, №20) - Андрю Уитингтън (Австралия)
Данка Ковинич (Черна гора) - Тимеа Бачински (Швейцария, №12)

Корт №13, начало 02:00 часа:
Пабло Кареньо Буста (Испания, №30) - Кайл Едмънд (Великобритания)
Дженифър Бреди (САЩ) - Хедър Уотсън (Великобритания)

Корт №20, начало 02:00 часа:
двубой на двойки мъже
Жил Симон (Франция, №25) - Рожерио Дутра Силва (Бразилия)
двубой на двойки жени
Никол Гибс (САЩ) - Ирина Фалкони (САЩ)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Luxembourg Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Люксембург
Настилка: Зала
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €686,080

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: Друг
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $936,435

Official Website | Livescore
Други новини