Програма за турнира в Индиън Уелс за сряда



07-03-2017 16:31 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от силния смесен турнир на твърди кортове в Индиън Уелс, Калифорния (САЩ):

Корт №1, начало 21:00 часа:
Никол Гибс (САЩ) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Катрин Белис (САЩ) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Даниел Колинс (САЩ)
Кристина Плишкова (Чехия) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)
Евгения Родина (Русия) - Кристина Макхейл (САЩ)

Корт №2, начало 21:00 часа:
Моника Никулеску (Румъния) - Сорана Кърстя (Румъния)
Йохана Ларшон (Швеция) - Камила Джорджи (Италия)
Раджийв Рам (САЩ) - Вашек Поспишил (Канада)
Белинда Бенчич (Швейцария) - Цветана Пиронкова (България)

Корт №3, начало 21:00 часа:
Мариуш Копил (Румъния) - Денис Кудла (САЩ)
Федерико Гайо (Италия) - Андрю Уитингтън (Австралия)

не преди 00:00 часа:
Кайла Дей (САЩ) - Куруми Нара (Япония)
Луиза Чирико (САЩ) - Франческа Скиавоне (Италия)

Корт №4, начало 21:00 часа:
Николоз Басилашвили (Грузия) - Александър Бублик (Казахстан)

не преди 22:00 часа:
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Норберт Гомбос (Словакия)
Иля Марченко (Украйна) - Жулиен Бенето (Франция)

не преди 01:30 часа:
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Татяна Мария (Германия)

Корт №5, начало 21:00 часа:
Душан Лайович (Сърбия) - Тобиас Камке (Германия)
двубой на двойки жени
Йошихито Нишиока (Япония) - Елиас Имер (Швеция)
двубой на двойки жени

Корт №6, начало 21:00 часа:
Йелена Остапенко (Латвия) - Данка Ковинич (Черна гора)
Катерина Бондаренко (Украйна) - Ван Киан (Китай)
Сара Ерани (Италия) - Манди Минела (Люксембург)
Анет Контавейт (Естония) - Мисаки Дои (Япония)

Корт №7, начало 21:00 часа:
двубой на двойки жени
двубой на двойки жени
Янина Викмайер (Белгия) - Лаура Зийгемунд (Германия)

Корт №9, начало 21:00 часа:
Денис Новиков (САЩ) - Хенри Лааксонен (Швейцария)
двубой на двойки жени
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Дариан Кинг (Барбадос)

Корт №8, начало 21:00 часа:
Раду Албот (Молдова) - Алекс Де Минур (Австралия)
двубой на двойки жени
Петер Гойовчжик (Германия) - Марко Трунджелити (Аржентина)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Mallorca Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Nature Valley Classic
Категория: Друг
Място на провеждане: Бирмингам, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: $936,128

Official Website | Livescore
Турнир: Gerry Weber Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Турнир: Fever-Tree Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Други новини