Програма за турнира в Индиън Уелс за четвъртък



08-03-2017 16:41 | Станко Димов

Програма за силния смесен турнир на твърди кортове в Индиън Уелс за четвъртък:

Корт 1, начало 21:00 часа:
Томи Робредо (Испания) - Карен Хачанов (Русия)

не преди 23:00 часа:
Йелена Янкович (Сърбия) - Ирина Фалкони (САЩ)
Душан Лайович (Сърбия) - Франсис Тиафо (САЩ)
Алисън Риск (САЩ) - Донна Векич (Хърватия)

не преди 05:00 часа:
Аника Бек (Германия) - Южени Бушар (Канада)

не преди 06:30 часа:
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Райън Харисън (САЩ)

Корт 2, начало 21:00 часа:
Бьорн Фратанджело (САЩ) - Бърнард Томич (Австралия)
Петер Гойовчик (Германия) - Райли Опелка (САЩ)

Ваня Кинг (САЩ) - Андреа Петкович (Германия)
Виктория Голубич (Швейцария) - Лорън Дейвис (САЩ)

не преди 04:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Виктор Троицки (Сърбия)

Корт 3, начало 21:00 часа:
Тейлър Таузънд (САЩ) - Магда Линет (Полша)
Хуан Монако (Аржентина) - Адриан Манарино (Франция)
Жоао Соуза (Португалия) - Диего Шварцман (Аржентина)
Мартин Клижан (Словакия) - Тиаго Монтейро (Бразилия)
Вашек Поспишил (Канада) - Йен-Сун Лу (Тайван)

Корт 4, начало 21:00 часа:
Лара Аруабарена (Испания) - Луцие Шафаржова (Чехия)
Дженифър Бреди (САЩ) - Шелби Роджърс (САЩ)
Ярослава Шведова (Казахстан) - Варвара Лепченко (САЩ)
Фабио Фонини (Италия) - Константин Кравчук (Русия)
Раду Албот (Молдова) - Жереми Шарди (Франция)

Корт 5, начало 21:00 часа:
Юлия Гьоргес (Германия) - Айла Томлянович (Хърватия)
Джордън Томпсън (Австралия) - Дмитри Турсунов (Русия)
двубой на двойки жени
Сара Сорибес Тормо (Испания) - Екатерина Макарова (Русия)
Йошихито Нишиока (Япония) - Елиас Юмер (Швеция)

Корт 6, начало 21:00 часа:
Робин Хаасе (Холандия) - Паоло Лоренци (Италия)
Катерина Синиакова (Чехия) - Мона Бартел (Германия)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Дарайън Кинг (Барбадос)
Шуай Пън (Китай) - Леся Цуренко (Украйна)

Корт 7, начало 21:00 часа:
Марияна Дуке-Марино (Колумбия) - Патрисия Мария Тиг (Румъния)
Полин Пармантие (Франция) - Осеан Доден (Франция)
двубой на двойки жени
Наоми Осака (Япония) - Риса Озаки (Япония)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини