Програма за турнира в Индиън Уелс за петък



10-03-2017 10:24 | Станко Димов

Пълна програма за силния смесен турнир на твърди кортове в Индиън Уелс за петък, 10-и март:

Корт 1, начало 21:00 часа:
Йохана Конта (Великобритания, №11) - Хедър Уотсън (Великобритания)
Беноа Пер (Франция) - Тейлър Фриц (САЩ)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Гарбине Мугуруса (Испания, №7)

не преди 05:00 часа:
Каролина Плишкова (Чехия, №3) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)

не преди 07:00 часа:
Надал/Томич - Кареньо Буста/Соуза

Корт 2, начало 21:00 часа:
Кевин Андерсън (РЮА) - Федерико Гайо (Италия)
Миряна Лучич-Барони (Хърватия, №32) - Кайла Дей (САЩ)
Дъстин Браун (Германия) - Даниел Евънс (Великобритания)
Доналд Йънг (САЩ) - Стефан Козлов (САЩ)

не преди 04:00 часа:
Ф. Лопес/М. Лопес - Евънс/А. Мъри
Джокович/Троицки - Бопана/Куевас

Корт 3, начало 21:00 часа:
Данийл Медведев (Русия) - Михаил Южни (Русия)
Кайл Едмънд (Великобритания) - Гастао Елиаш (Португалия)
Димитров/Вавринка - Хюи/Мирни
Доминика Цибулкова (Словакия, №5) - Йелена Остапенко (Латвия)
Луиза Чирико (САЩ) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №29)

Корт 4, начало 21:00 часа:
Елина Свитолина (Украйна, №10) - Ван Киан (Китай)
Хенри Лааксонен (Швейцария) - Борна Чорич (Хърватия)
Юхана Ларшон (Швеция) - Светлана Кузнецова (Русия, №8)
Гийермо Гарсия-Лопес (Испания) - Гуидо Пея (Аржентина)
Жулиен Бенето (Франция) - Факундо Банис (Аржентина)

Корт 5, начало 21:00 часа:
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Томас Белучи (Бразилия)
Никола Маю (Франция) - Малек Джазири (Тунис)
Кики Бертенс (Холандия, №18) - Белинда Бенчич (Швейцария)
Кристина Плишкова (Чехия) - Дария Касаткина (Русия, №33)
Федерико Делбонис (Аржентина) - Андрей Кузнецов (Русия)

Корт №6, начало 21:00 часа:
Роберта Винчи (Италия, №26) - Мадисън Бренгъл (САЩ)
Колшрайбер/Тийм - А. Зверев/М. Зверев
Клепац/Мартинес Санчес - Роджърс/Вандевеге
Стефан Робер (Франция) - Дуди Села (Израел)
Сантяго Хиралдо (Колумбия) - Ян-Ленард Щруф (Германия)

Корт 7, начало 21:00 часа:
Ренцо Оливо (Аржентина) - Иржи Весели (Чехия)
Моника Никулеску (Румъния) - Тимеа Бачински (Швейцария, №15)
Сара Ерани (Италия) - Барбора Стрицова (Чехия, №17)
Баутиста Агут/Вердаско - Бердих/Пецчнер
Мариуш Копил (Румъния) - Орасио Себайос (Аржентина)

Корт 9, начало 21:00 часа:
Янина Викмайер (Белгия) - Дария Гаврилова (Австралия, №24)
Евгения Родина (Русия) - Каролин Гарсия (Франция, №21)
Дабровски/Уотсън - Храдецка/Синиакова
Анастасия Павлюченкова (Русия, №19) - Анет Контавейт (Естония)
Матковски/Пея - Джонсън/Поспишил

Корт 8, начало 00:00 часа:
Аояма/Ян - Барти/Делакуа
Спиърс/Среботник - Бачински/Лучич-Барони

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини