Програма за турнира в Индиън Уелс за понеделник



12-03-2017 12:09 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от силния смесен турнир на твърди кортове в Индиън Уелс за 13-и март:

Корт 1, начало 20:00 часа:
Полин Пармантие (Франция) - Ангелик Кербер (Германия, №2)

не преди 22:00 часа:
Миша Зверев (Германия, №29) - Доминик Тийм (Австрия, №8)
Луцие Шафаржова (Чехия) - Винъс Уилямс (САЩ, №12)
Стан Вавринка (Швейцария, №3) - Филип Колшрайбер (Германия, №28)

не преди 04:00 часа:
Мадисън Кийс (САЩ, №9) - Наоми Осака (Япония)

не преди 05:30 часа:
Гаел Монфис (Франция, №10) - Джон Иснър (САЩ, №20)

Корт 2, начало 20:00 часа:
Елена Веснина (Русия, №14) - Тимеа Бабош (Унгария, №25)
Надал/Томич - Клаасен/Рам
Ербер/Маю - Джокович/Троицки
Агниешка Радванска (Полша, №6) - Пън Шуай (Китай)

не преди 03:00 часа:
Пабло Куевас (Уругвай, №27) - Фабио Фонини (Италия)
Еванс/А. Мъри - Рохер/Текау

Корт 3, начало 20:00 часа:
Юлия Гьоргес (Германия) - Лорън Дейвис (САЩ)

не преди 22:00 часа:
Кристина Младенович (Франция, №28) - Симона Халеп (Румъния, №4)

не преди 23:00 часа:
Йошихито Нишиока (Япония) - Томаш Бердих (Чехия, №13)
Давид Гофен (Белгия, №11) - Алберт Рамос-Винолас (Испания, №22)
Катерина Синиакова (Чехия) - Каролина Вожняцки (Дания, №13)

Корт 4, начало 20:00 часа:
Кинг/Шведова - Аоима/Ян
Мюлер/Куери - Мергеа/Куреши
Пабло Кареньо Буста (Испания, №21) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №16)
Вашек Поспишил (Канада) - Душан Лайович (Сърбия)
Кубот/Мело - Джонсън/Поспишил

Корт 6, начало 22:00 часа:
Хюи/Мирни - Д. Мъри/Соареш
Континен/Пеерс - А. Зверев/М. Зверев

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Gerry Weber Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Турнир: Fever-Tree Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,116,915

Official Website | Livescore
Други новини