Програма за турнира в Мадрид за неделя



07-05-2017 10:38 | Станко Димов

Програма за силния смесен турнир на червени кортове в Мадрид за неделя, 7-и май:

Корт "Маноло Сантана", начало 12:00 часа:
Ангелик Кербер (Германия, №1) - Тимеа Бабош (Унгария)
Мария Шарапова (Русия) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия, №17)

не преди 15:30 часа:
Карен Хачанов (Русия) - Давид Гофен (Белгия, №9)
Кристина Плишкова (Чехия) - Симона Халеп (Румъния, №3)
Гарбине Мугуруса (Испания, №5) - Тимеа Бачински (Швейцария)

Корт "Аранча Санчес Викарио", начало 12:00 часа:
Никола Кун (Испания) - Ернесто Ескобедо (САЩ)

не преди 13:30 часа:
Жоао Соуса (Португалия) - Фабио Фонини (Италия)
Моника Никулеску (Румъния) - Каролина Вожняцки (Дания, №10)
Карла Суарес Наваро (Испания) - Пън Шуай (Китай)
Доминика Цибулкова (Словакия, №4) - Йелена Янкович (Сърбия)

Корт 3, начало 12:00 часа:
Борна Чорич (Хърватия) - Михаил Кукушкин (Казахстан)

не преди 13:30 часа:
Ярослава Шведова (Швеция) - Светлана Кузнецова (Русия, №8)
Саманта Стосър (Австралия, №16) - Сара Сорибес Тормо (Испания)

Корт 4, начало 12:00 часа:
Ана Конюх (Хърватия) - Кристина Младенович (Франция, №14)
Донна Векич (Хърватия) - Юлия Путинцева (Казахстан)
Андреас Сепи (Италия) - Пиер-Юг Ербер (Франция)
Юхана Ларшон (Швеция) - Франческа Скиавоне (Италия)
Катерина Синиакова (Чехия) - Полин Пармантие (Франция)

Корт 5, начало 12:00 часа:
Лорън Дейвис (САЩ) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)
Елина Свитолина (Украйна, №11) - Сайсай Жанг (Китай)
Томас Белучи (Бразилия) - Михаил Южни (Русия)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №13) - Сорана Кърстя (Румъния)
Осеан Доден (Франция) - Андреа Петкович (Германия)

Корт 6, начало 12:00 часа:
Адриан Манарино (Франция) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)
Денис Истомин (Узбекистан) - Джаред Доналдсън (САЩ)
Андрей Кузнецов (Русия) - Лукаш Лацко (Словакия)
Барбора Стрицова (Чехия, №15) - Луцие Шафаржова (Чехия)

Корт 7, начало 12:00 часа:
Катрин Белис (САЩ) - Дария Гаврилова (Австралия)
Каролин Гарсия (Франция) - Ванг Киан (Китай)
Юлия Гьоргес (Германия) - Марияна Дуке-Марино (Колумбия)
Анет Контавейт (Естония) - Коко Вандевеге (САЩ).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Bucharest Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Букурещ
Настилка: Клей
Награден фонд: $226,750

Official Website | Livescore
Турнир: Ladies Championship Gstaad
Категория: Друг
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: $226,750

Official Website | Livescore
Турнир: Swedish Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €540,310

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €540,310

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $600,345

Official Website | Livescore
Други новини