Програма за Ролан Гарос за сряда



30-05-2017 18:00 | Tennis24.bg

Любомир Тодоров, пратеник на Tennis24.bg в Париж

Пълна програма за двубоите от Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за сряда, 31-и май:


Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Винъс Уилямс (САЩ, №10) - Куруми Нара (Япония)
Гарбине Мугуруса (Испания, №4) - Анет Контавейт (Естония)
Робин Хаасе (Холандия) - Рафаел Надал (Испания, №4)
Люка Пуй (Франция, №16) - Томас Белучи (Бразилия)

Корт "Сюзан Ланглен", начало 12:00 часа:
Доминик Тийм (Австрия, №6) - Симоне Болели (Италия)
Жоао Соуза (Португалия) - Новак Джокович (Сърбия, №2)
Сара Ерани (Италия) - Кристина Младенович (Франция, №13)
Онс Джабур (Тунис) - Доминика Цибулкова (Словакия, №6)

Корт 1, начало 12:00 часа:
Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Петра Квитова (Чехия, №15)
Томи Робредо (Испания) - Григор Димитров (България, №11)
Милош Раонич (Канада, №5) - Рожерио Дутра Силва (Бразилия)
Осеан Додин (Франция) - Светлана Кузнецова (Русия, №8)

Корт 2, начало 12:00 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Давид Гофен (Белгия, №10)
Катрин Белис (САЩ) - Кики Бертенс (Холандия, №18)
Каролина Вожняцки (Дания, №11) - Франсоа Абанда (Канада)
Бенжамен Бонзи (Франция) - Алберт Рамос-Виньолас (Испания, №19)

Корт 3, начало 12:00 часа:
Саманта Стосър (Австралия, №23) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Иво Карлович (Хърватия, №23) - Орасио Себайос (Аржентина)
двубой на двойки мъже
Иржи Весели (Чехия) - Аляз Бедене (Великобритания)

Корт 6, начало 12:00 часа:
Борна Чорич (Хърватия) - Стийв Джонсън (САЩ, №25)
Ришел Хогенкамп (Холандия) - Елизе Мертенс (Белгия)
Пабло Кареньо Буста (Испания, №20) - Таро Даниел (Япония)

Корт 8, начало 12:00 часа:
двубой на двойки жени
Стефано Наполитано (Италия) - Диего Шварцман (Аржентина)

Корт 14, начало 12:00 часа:
Юхана Ларшон (Швеция) - Юлия Путинцева (Казахстан, №27)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Виктор Троицки (Сърбия)
Тимеа Бачински (Швейцария, №30) - Мадисън Бренгъл (САЩ)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №17)

Корт 16, начало 12:00 часа:
Екатерина Макарова (Русия) - Леся Цуренко (Украйна)
Каала Буюкакчай (Турция) - Шелби Роджърс (САЩ)

Корт 17, начало 12:00 часа:
Йелена Остапенко (Латвия) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)
двубой на двойки мъже
Марко Трунхелити (Аржентина) - Гийермо Гарсия-Лопес (Испания)
Джан Шуай (Китай, №32) - Аляксандра Саснович (Беларус)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Stockholm Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Стокхолм, Швеция
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: European Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Антверп, Белгия
Настилка: Зала
Награден фонд: €711,275

Official Website | Livescore
Турнир: Kremlin Cup
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Москва, Русия
Настилка: Зала
Награден фонд: $922,520

Official Website | Livescore
Други новини