Програма за Ролан Гарос за четвъртък



31-05-2017 19:16 | Tennis24.bg

Пълна програма за двубоите от Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за четвъртък, 1-и юни:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Барбора Стрицова (Чехия, №20) - Ализе Корне (Франция)
Стан Вавринка (Швейцария, №3) - Александър Долгополов (Украйна)
Тиаго Монтейро (Бразилия) - Гаел Монфис (Франция, №15)
Екатерина Александрова (Русия) - Каролина Плишкова (Чехия, №2)

Корт "Сюзан Ланглен", начало 12:00 часа:
Алисън Ван Ойтванк (Белгия) - Агниешка Радванска (Полша, №9)
Анди Мъри (Великобритания, №1) - Мартин Клижан (Словакия)
Татяна Мария (Германия) - Симона Халеп (Румъния, №3)
Ришар Гаске (Франция, №24) - Виктор Естрея Бургос (Домениканска република)

Корт 1, начало 12:00 часа:
Константин Кравчук (Русия) - Марин Чилич (Хърватия, №7)
Жереми Шарди (Франция) - Кей Нишикори (Япония, №8)
Хлое Паке (Франция) - Каролин Гарсия (Франция, №28)
Карина Витхьофт (Германия) - Полин Пармантие (Франция)

Корт 2, начало 12:00 часа:
Елина Свитолина (Украйна, №5) - Цветана Пиронкова (България)
Николас Алмагро (Испания) - Хуан Мартин дел Потро (Аржентина, №29)
Анастасия Севастова (Латвия, №17) - Южени Бушар (Канада)
Фернандо Вердаско (Испания) - Пиер-Юг Ербер (Франция)

Корт 3, начало 12:00 часа:
Давид Ферер (Испания, №30) - Фелисиано Лопес (Испания)
Кевин Андерсън (РЮА) - Ник Кириос (Австралия, №18)
Сорана Кърстя (Румъния) - Карла Суарес Наваро (Испания, №21)
Петра Мартич (Хърватия) - Мадисън Кийс (САЩ, №12)

Корт 6, начало 12:00 часа:
Дария Касаткина (Русия, №26) - Маркета Вондрушова (Чехия)
Карен Хачанов (Русия) - Томас Бердих (Чехия, №13)
Ренцо Оливо (Аржентина) - Кайл Едмънд (Великобритания)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №16) - Вероника Сепеде Ройг (Парагвай)

Корт 14, начало 12:00 часа:
Джон Иснър (САЩ, №21) - Паоло Лоренци (Италия)
Хьон Чун (Южна Корея) - Денис Истомин (Узбекистан)

Корт 16, начало 12:00 часа:
двубой на двойки жени
двубой на двойки мъже
Елена Веснина (Русия, №14) - Варвара Лепченко (САЩ)
Николас Кикер (Аржентина) - Пабло Куевас (Уругвай, №22)

Корт 17, начало 12:00 часа:
Магда Линет (Полша) - Ана конюх (Хърватия, №29)
Сие Су-Уей (Тайван) - Тейлър Таузънд (САЩ)
Андреас Сепи (Италия) - Фабио Фонини (Италия, №28)
Мария Дуке-Марино (Колумбия) - Магдалена Рибарикова (Словакия)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €586,140

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,248,665

Official Website | Livescore
Други новини