Програма за първия ден на Уимбълдън



02-07-2017 14:55 | Станко Димов

Програма за първия ден от Уимбълдън (понеделник, 3 юли):

Централен корт, начало 15:00 часа:
Анди Мъри (Великобритания, №1) - Александър Бублик (Казахстан)
Юхана Ларшон (Швеция) - Петра Квитова (Чехия, №11)
Данийл Медведев (Русия) - Стан Вавринка (Швейцария, №5)

Корт 1, начало 15:00 часа:
Елизе Мертенс (Белгия) - Винъс Уилямс (САЩ, №10)
Рафаел Надал (Испания, №4) - Джон Милман (Австралия)
Йохана Конта (Великобритания, №6) - Су-Уей Сие (Тайван)

Корт 2, начало 13:30 часа:
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12) - Камерън Нори (Великобртитания)
Марина Еракович (Нова Зеландия) - Симона Халеп (Румъния, №2)
Филип Колшрайбер (Германия) - Марин Чилич (Хърватия, №7)
Марина Заневска (Белгия) - Хедър Уотсън (Великобритания)

Корт 3, начало 13:30 часа:
Ник Кириос (Австралия, №20) - Пиер-Юг Ербер (Франция)
Ашли Барти (Австралия) - Елина Свитолина (Украйна, №4)
Иво Карлович (Хърватия, №21) - Аляз Бедене (Великобритания)
Йелена Остапенко (Латвия, №13) - Алиаксандра Саснович (Беларус)

Корт 12, начало 13:30 часа:
Нао Хибино (Япония) - Мадисън Кийс (САЩ, №17)
Кей Нишикори (Япония, №9) - Марко Чекианато (Италия)
Доминика Цибулкова (Словакия, №8) - Андреа Петкович (Германия)
Стийв Джонсън (САЩ, №26) - Николас Кикер (Аржентина)

Корт 18, начало 13:30 часа:
Беатрис Хадад Майа (Бразилия) - Лора Робсън (Великобритания)
Фернандо Вердаско (Испания, №31) - Кевин Андерсън (РЮА)
Мартон Фукович (Унгария) - Жил Мюлер (Люксембург, №16)

Корт 4, начало 13:30 часа:
Рожерио Дутра Силва (Бразилия) - Беноа Пер (Франция)
Петер Гойовчик (Германия) - Мариуш Копил (Румъния)
Ин-Ин Дуан (Китай) - Ана Богдан (Румъния)

Корт 5, начало 13:30 часа:
Андрей Кузнецов (Русия) - Карен Хачанов (Русия, №30)
Норбърт Гомбос (Словакия) - Андреас Сепи (Италия)
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Ричел Хогенкамп (Холандия)
Маркета Вондрусова (Чехия) - Пън Шуай (Китай)

Корт 6, начало 13:30 часа:
Симоне Болели (Италия) - Йен-Сун Лу (Тайван)
Миряна Лучич-Барони (Хърватия, №26) - Карина Витхьофт (Германия)
Иржи Весели (Чехия) - Иля Марченко (Украйна)

Корт 7, начало 13:30 часа:
Денис Шаповалов (Канада) - Йежи Янович (Полша)
Барбора Стрицова (Чехия, №22) - Вероника Сепеде Ройг (Парагвай)
Лукаш Росол (Чехия) - Хенри Лаксонен (Швейцария)

Корт 8, начало 13:30 часа:
Камила Джорджи (Италия) - Ализе Корне (Франция)
Жулиен Бенето (Франция) - Серхий Стаховски (Украйна)
Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина) - Ренцо Оливо (Аржентина)
Дона Векич (Хърватия) - Наталия Вихлянцева (Русия)

Корт 9, начало 13:30 часа:
Карлос Берлок (Аржентина) - Николоз Басилашвили (Грузия)
Сара Сорибес Тормо (Испания) - Наоми Осака (Япония)
Каролин Гарсия (Франция, №21) - Яна Чепелова (Словакия)
Факундо Банис (Аржентина) - Раду Албот (Молдова)

Корт 11, начало 13:30 часа:
Томас Фабиано (Италия) - Сам Куери (САЩ, №24)
Франческа Скиавоне (Италия) - Манди Минела (Люксембург)
Виктор Троицки (Сърбия) - Флориан Майер (Германия)
Франсоа Абанда (Канада) - Куруми Нара (Япония)

Корт 14, начало 13:30 часа:
Жоао Соуза (Португалия) - Дъстин Браун (Германия)
Малек Жазири (Тунис) - Люка Пуй (Франция, №14)
Наоми Броди (Великобритания) - Ирина-Камелия Бегу (Румъния)
Забине Лизицки (Германия) - Ана Конюх (Хърватия, №27)

Корт 15, начало 13:30 часа:
Арина Сабаленка (Беларус) - Ирина Хромачова (Русия)
Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №18)
Катерина Синиакова (Чехия) - Мария Сакари (Гърция)
Дженифър Бреди (САЩ) - Данка Ковинич (Черна гора)

Корт 16, начало 13:30 часа:
Тиаго Монтейро (Бразилия) - Андрю Уитингтън (Австралия)
Кристина Плишкова (Чехия) - Роберта Винчи (Италия, №31)
Томи Хаас (Германия) - Рубен Бемелманс (Белгия)
Елена Веснина (Русия, №15) - Анна Блинкова (Русия)

Корт 17, начало 13:30 часа:
Кай-Чен Чан (Тайван) - Киан Ванг (Китай)
Доналд Йънг (САЩ) - Денис Истомин (Узбекистан)
Дмитри Турсунов (Русия) - Фабио Фонини (Италия, №28)
Юлия Путинцева (Казахстан) - Анастасия Севастова (Латвия, №18)

не преди 19:00 часа:
Виктория Азаренка (Беларус) - Катрин Белис (САЩ)

не преди 19:00 часа:
Карла Суарес Наваро (Испания, №25) - Южени Бушар (Канада)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Ladies Championship Gstaad
Категория: Друг
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Bucharest Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Букурещ
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: SkiStar Swedish Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $623,710

Official Website | Livescore
Други новини