Програма за втория ден на Уимбълдън



03-07-2017 21:22 | Станко Димов

Пълна програма за втория ден на Уимбълдън:

Централен корт, начало 15:00 часа:
Ангелик Кербер (Германия, №1) - Ирина Фалкони (САЩ)
Мартин Клижан (Словакия) - Новак Джокович (Сърбия, №2)
Александър Долгополов (Украйна) - Роджър Федерер (Швейцария, №3)

Корт 1, начало 15:00 часа:
Милош Раонич (Канада, №6) - Ян-Ленард Щруф (Германия)
Каролина Плишкова (Чехия, №3) - Евгения Родина (Русия)
Доминик Тийм (Австрия, №8) - Вашек Поспишил (Канада)

Корт 2, начало 13:30 часа:
Хуан Мартин дел Потро (Аржентина, №29) - Танаси Кокинакис (Австралия)
Агниешка Радванска (Полша, №9) - Йелена Янкович (Сърбия)
Жереми Шарди (Франция) - Томаш Бердих (Чехия, №11)
Онс Жабур (Тунис) - Светлана Кузнецова (Русия, №7)

Корт 3, начало 13:30 часа:
Кайл Едмънд (Великобритания) - Александър Уорд (Великобритания)
Екатерина Александрова (Русия) - Гарбине Мугуруса (Испания, №14)
Евгени Донской (Русия) - Александър Зверев (Германия, №10)
Кристина Младенович (Франция, №12) - Полин Пармантие (Франция)

Корт 12, начало 13:30 часа:
Ришар Гаске (Франция, №22) - Давид Ферер (Испания)
Кети Бултер (Великобритания) - Кристина Макхейл (САЩ)
Григор Димитров (България, №13) - Диего Шварцман (Аржентина)
Осеан Доден (Франция) - Луцие Шафаржова (Чехия, №32)

Корт 18, начало 13:30 часа:
Мона Бартел (Германия) - Коко Вандевег (САЩ, №24)
Гаел Монфис (Франция, №15) - Даниел Брандс (Германия)
Джеймс Уърд (Великобритания) - Маркос Багдатис (Кипър)

Корт 4, начало 13:30 часа:
Михаил Южни (Русия) - Никола Маю (Франция)
Хинюн Хан (Китай) - Зарина Диас (Казахстан)
Шелби Роджърс (САЩ) - Джулия Босеруп (САЩ)

Корт 5, начало 13:30 часа:
Татяна Мария (Германия) - Анастасия Потапова (Русия)
Джордан Томпсън (Австралия) - Алберт Рамос-Виньолас (Испания, №25)
Стефанос Циципас (Гърция) - Душан Лайович (Сърбия)
Цветана Пиронкова (България) - Сара Ерани (Италия)

Корт 6, начало 13:30 часа:
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Таро Даниел (Япония)
Дениса Алертова (Чехия) - Риза Озаки (Япония)
Робин Хаасе (Холандия) - Франсис Тиафо (САЩ)
Екатерина Макарова (Русия) - Алисън Ван Ойтванк (Белгия)

Корт 7, начало 13:30 часа:
Стив Дарси (Белгия) - Рикардас Беранкис (Литва)
Полона Херцог (Словения) - Аника Бек (Германия)
Леся Цуренко (Украйна) - Юлия Гьоргес (Германия)
Янко Типсаревич (Сърбия) - Джаред Доналдсън (САЩ)

Корт 8, начало 13:30 часа:
Кики Бертенс (Холандия, №23) - Сорана Кърстя (Румъния)
Лорън Дейвис (САЩ, №28) - Варвара Лепченко (САЩ)
Джак Сок (САЩ, №17) - Кристиан Гарин (Чили)
Орасио Себайос (Аржентина) - Паоло Лоренци (Италия, №32)

Корт 9, начало 13:30 часа:
Адам Павлашек (Чехия) - Ернесто Ескобедо (САЩ)
Янина Викмайер (Белгия) - Катерина Бондаренко (Украйна)
Борна Чорич (Хърватия) - Райън Харисън (САЩ)
Кристина Кучова (Словакия) - Бианка Андреску (Канада)

Корт 11, начало 13:30 часа:
Магда Линет (Полша) - Бетани Матек-Сандс (САЩ)
Виктория Голубич (Швейцария) - Шуай Джан (Китай, №30)
Дария Касаткина (Русия, №29) - Шайшай Джан (Китай)
Дуди Села (Израел) - Марсел Гранойерс (Испания)

Корт 14, начало 13:30 часа:
Миша Зверев (Германия, №27) - Бърнард Томич (Австралия)
Дария Гаврилова (Австралия, №20) - Петра Мартич (Хърватия)
Алисън Риск (САЩ) - Слоун Стивънс (САЩ)
Тейлър Фриц (САЩ) - Джон Иснър (САЩ, №23)

Корт 15, начало 13:30 часа:
Моника Никулеску (Румъния) - Магдалена Рибарикова (Словакия)
Андрей Рубльов (Русия) - Стефано Травалия (Италия)
Томас Белучи (Бразилия) - Себастиан Офнер (Австрия)

Корт 16, начало 13:30 часа:
Ърнест Гулбис (Латвия) - Виктор Естрея Бургос (Доминикана)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Мисаки Дои (Япония)
Юичи Сугита (Япония) - Брайдън Клайн (Великобритания)

Корт 17, начало 13:30 часа:
Арина Родионова (Австралия) - Анастасия Павлюченкова (Русия, №16)
Жил Симон (Франция) - Николас Жари (Чили)
Лара Аруабарена (Испания) - Анет Контавейт (Естония)
Адриан Манарино (Франция) - Фелисиано Лопес (Испания, №19)

не преди 19:00 часа:
Тимеа Бабош (Унгария) - Каролина Вожняцки (Дания, №5)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Тимеа Бачински (Швейцария, №19).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Ladies Championship Gstaad
Категория: Друг
Място на провеждане: Гщаад, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Bucharest Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Букурещ
Настилка: Клей
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: SkiStar Swedish Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Бостад, Швеция
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Croatia Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: Hall of Fame Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Нюпорт, САЩ
Настилка: Тревна
Награден фонд: $623,710

Official Website | Livescore
Други новини