Програма за първия ден на US Open



27-08-2017 10:18 | Станко Димов

В понеделник, 28-и август, започва Откритото първенство по тенис на САЩ - US Open, последният турнир от Големия шлем за сезона. България ще бъде представена от Григор Димитров, който ще старира в надпреварата във вторник. Ето и пълната програма за първия ден от битките в Ню Йорк:  

Централен корт, начало 18:00 часа:
Варвара Лепченко (САЩ) - Гарбине Мугуруса (Испания, №3)
Тенис Сангрен (САЩ) - Марин Чилич (Хърватия, №5)
Виктория Кузмова (Словакия) - Винъс Уилямс (САЩ, №9)

Вечерна сесия, начало 02:00 часа:

Официална церемония за откриване на US Open

Мария Шарапова (Русия) - Симона Халеп (Румъния, №2)
Дариан Кинг (Барбадос) - Александър Зверев (Германия, №4)

Корт "Луис Армстронг", начало 18:00 часа:
Петра Квитова (Чехия, №13) - Йелена Янкович (Сърбия)

не преди 20:00 часа:
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Джон Иснър (САЩ, №10)
Слоун Стивънс (САЩ) - Роберта Винчи (Италия)

не преди 00:00 часа:
Джак Сок (САЩ, №13) - Джордан Томпсън (Австралия)

Корт "Грандстенд", начало 18:00 часа:
Николас Алмагро (Испания) - Стийв Джонсън (САЩ)
Йохана Конта (Великобритания, №7) - Александра Крунич (Сърбия)
Сам Куери (САЩ, №17) - Жил Симон (Франция)
Каролина Вожняцки (Дания, №5) - Михаела Бузарнеску (Румъния)

Корт 17, начало 18:00 часа:
Лорън Дейвис (САЩ, №32) - София Кенин (САЩ)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №8) - Мариуш Копил (Румъния)
Танаси Кокинакис (Австралия) - Янко Типсаревич (Сърбия)
Яна Цепелова (Словакия) - Доминика Цибулкова (Словакия, №11)

Корт 5, начало 18:00 часа:
Кристина Плишкова (Чехия) - Миса Егучи (Япония)
Кевин Андерсън (РЮА, №28) - Джей Си Арагон (САЩ)
Сайсай Джан (Китай) - Алисън Ван Ойтванк (Белгия)
Люка Пуй (Франция, №16) - Рубен Бемелманс (Белгия)

Корт 10, начало 18:00 часа:
Кайл Едмънд (Великобритания) - Робин Хаасе (Холандия, №32)
Клеър Лю (САЩ) - Ин-Ин Дуан (Китай)
Бърнард Томич (Австралия) - Жил Мюлер (Люксембург, №19)
Полин Пармантие (Франция) - Осеан Додин (Франция)

Корт 13, начало 18:00 часа:
Орасио Себайос (Аржентина) - Хьон Чун (Южна Корея)
Йен-Сун Лу (Тайван) - Карен Хачанов (Русия, №25)
Мона Бартел (Германия) - Екатерина Макарова (Русия)
Амандин Хесе (Франция) - Пън Шуай (Китай, №22)

Корт 4, начало 18:00 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Ализе Корне (Франция)
Раду Албот (Молдова) - Ернесто Ескобедо (САЩ)
Анастасия Севастова (Латвия, №16) - Карина Витхьофт (Германия)
Джаред Доналдсън (САЩ) - Николоз Басилашвили (Грузия)

Корт 6, начало 18:00 часа:
Наталия Вихлянцева (Русия) - Сакиа Вайкъри (САЩ)
Лукаш Лацко (Словакия) - Беноа Пер (Франция)
Кристофър Юбанкс (САЩ) - Дуди Села (Израел)
Аляксандра Саснович (Беларус) - Юлия Босеруп (САЩ)

Корт 7, начало 18:00 часа:
тереза Мартинцова (Чехия) - Каролин Гарсия (Франция, №18)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Давид Ферер (Испания, №21)
Денис Шаповалов (Канада) - Данийл Медведев (Русия)
Ана Конюх (Хърватия, №21) - Ашли Барти (Австралия)

Корт 8, начало 18:00 часа:
Рихел Хогенкамп (Холандия) - Арина Родионова (Австралия)
Алесандро Джанези (Италия) - Ърнест Гулбис (Латвия)
Мартон Фучович (Унгария) - Никола Маю (Франция)
Виктория Голубич (Швейцария) - Тимеа Бабош (Унгария)

Корт 9, начало 18:00 часа:
Магдалена Рибарикова (Словакия, №31) - Камила Джорджи (Италия)
Кики Бертенс (Холандия, №24) - Мария Сакари (Гърция)
Алберт Рамос-Виньолас (Испания, №20) - Денис Истомин (Узбекистан)
Иржи Весели (Чехия) - Борна Чорич (Хърватия)

Корт 11, начало 18:00 часа:
Евън Кинг (САЩ) - Пабло Кареньо Буста (Испания, №12)
Диего Шварцман (Аржентина, №29) - Карлос Берлок (Аржентина)
Айла Томлянович (Австралия) - Юхана Ларшон (Швеция)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия, №29)

Корт 12, начало 18:00 часа:
Рожерио Дутра Силва (Бразилия) - Флориан Майер (Германия)
Аника Бек (Германия) - Юлия Гьоргес (Германия, №30)
Миша Зверев (Германия, №23) - Тай-Сон Квиатковски (САЩ)
Ипек Сойлу (Турция) - Карла Суарес Наваро (Испания)

Корт 14, начало 18:00 часа:
Дмитри Турсунов (Русия) - Камерън Нори (Великобритания)
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Катерина Козлова (Украйна)
Донна Векич (Хърватия) - Беатрис Хаддад Майа (Бразилия)
Джон-Патрик Смит (Австралия) - Томас Фабиано (Италия)

Корт 15, начало 18:00 часа:
Анна Зайа (Германия) - Екатерина Макарова (Русия)
Андреас Хайдер-Маурер (Австрия) - Евгени Донской (Русия)
Жоао Соуза (Португалия) - Паоло Лоренци (Италия).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: ATP World Tour Finals
Категория: Мастърс
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Зала
Награден фонд: $9,000,000

Official Website | Livescore
Други новини