Григор на корта във вторник около полунощ (програма)



28-08-2017 10:54 | Николай Драганов Драганов

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира участието си в последния за годината турнир от Големия шлем във вторник вечер.

 

Двубоят на българина срещу чеха Вацлав Шафранек е последен четвърти в програмата за деня на третия по големина корт в Ню Йорк – „Грандстенд“, като мачовете започват в 18:00 часа българско време. Очаква се срещата на Гришо да започне около полунощ българско време във вторник срещу сряда.

 

Ден №2 на US Open 2017 ще предложи на зрителите в Ню Йорк и по целия свят още много шоу, като гвоздеят са мачовете на Рафаел Надал и Роджър Федерер, които очаквано играят на „Артър Аш Стейдиъм“.

 

Пълна програма за вторник:

 

„Артър Аш Стейдиъм“, начало 18:00 часа:

Каролина Плишкова – Магда Линет

Анжелик Кербер – Наоми Осака

не преди 20:00 часа:

Рафаел Надал – Душан Лайович

Мадисън Кийс – Елизе Мертенс

не преди 02:00 часа:

Роджър Федерер – Франсис Тиафо

 

„Луи Армстронг Стейдиъм“, начало 18:00 часа:

Елина Свитолина – Катерина Синякова

Хуан Мартин дел Потро – Хенри Лааксонен

Коко Вандевеге – Алисън Риске

не преди 24:00 часа:

Ник Кирьос – Джон Милман

 

„Грандстенд“, начало 18:00 часа:

Доминик Тийм – Алекс де Минаур

Южени Бушар – Евгения Родина

Светлана Кузнецова – Маркета Вондроусова

Григор Димитров – Вацлав Шафранек (около 24:00 часа)

 

Корт №4, начало 18:00 часа:
Иво Карлович – Бьорн Фратанджело
Тейлър Таунсенд – Ана Богдан
Филип Колшрайбер – Тим Смисчек
Мадисън Бренгъл – Кирстен Флипкенс

 

Корт №5, начало 18:00 часа:

Барбора Стрицова – Мисаки Дой

Маркос Багдатис – Тейлър Фритц

Дария Гаврилова – Али Кик

Давид Гофен – Жулиен Бенето

 

Корт №6, , начало 18:00 часа:

Андреа Петкович – Дженифър Брейди
Шелби Роджърс – Кайла Дей
Сантяго Хиралдо – Венсан Мило
Стив Дарси – Гуидо Пея

 

Корт №7, начало 18:00 часа:

Никол Гибс – Вероника Сепеде Ройг

Адриан Манарино – Рикардас Беранкис

Дария Касаткина – Киан Ван

Роберто Баутиста Агут – Андреас Сепи

 

Корт №8, начало 18:00 часа:

Леся Цуренко – Янина Викмайер

Дениса Алертова – Ребека Питърсън

Михаил Южни – Блаж Кавчич

Дъстин Браун – Томаш Белучи

 

Корт №9 , начало 18:00 часа:

Патрик Кипсън – Адриан Менендс

Фелисиано Лопес – Андрей Кузнецов

Юлия Путинцева – София Жук

Татяна Мария – Ашли Кратцър

 

Корт №10, начало 18:00 часа:

Ришар Гаске – Леонардо Майер

Онс Жабор – Бриен Майнър

Агнешка Радванска – Петра Мартич

Малек Джазири – Тиаго Монтейро

 

Корт №11, начало 18:00 часа:

Кристина Младенович – Моника Никулеску

Фабио Фонини – Стефано Травалия

Забине Лизицки – Шуай Жан

Алиаз Бедене – Андрей Рубльов

 

Корт №12, начало 18:00 часа:

Доналд Йънг – Максимилиан Мартерер

Пабло Куевас – Дамир Джумхур

Анастасия Павлюченкова – Кристина Макхейл

Луцие Шафаржова – Анет Контавайт

 

Корт №13, начало 18:00 часа:

Юичи Сугита – Джофри Бланкено

Томи Пол – Таро Даниел

Куруми Нара – Сара Торибес Тормо

Риса Озаки – Даниел Лао

 

Корт №14, начало 18:00 часа:

Сорана Кърстя – Лесли Керхове

Фернандо Вердаско – Вашек Поспишил

Александър Долгополов – Ян-Ленард Щруф

Елена Веснина – Анна Блинкова

 

Корт №15 , начало 18:00 часа:

Франческа Скиавоне – Кая Канепи

Виктор Троицки – Норберт Гомбос

Седрик-Марсел Щебе – Николас Кикер

 

Корт №17, начало 18:00 часа:

 Йелена Остапенко – Лара Аруабарена

Гаел Монфис – Жереми Шарди

Томаш Бердих – Райън Харисън

Нао Хибино – Катрин Белис

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Купа Дейвис - Световна група
Категория: Друг
Място на провеждане: -
Настилка: Твърда
Награден фонд: -

Official Website | Livescore
Други новини