Програма на Australian Open за понеделник



13-01-2018 19:37 | Станко Димов

Двубоите от основната схема на Australian Open започват в понеделник, 15-и януари. Ето и пълната програма за първия ден на турнира:

Централен корт "Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Елена Остапенко (Латвия, №7) - Франческа Скиавоне (Италия)
Винъс Уилямс (САЩ, №5) - Белинда Бенчич (Швейцария)
Григор Димитров (България, №3) - Денис Новак (Австрия)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Рафаел Надал (Испания, №1) - Виктор Естрея Бургос (Домениканска република)
Дария Гаврилова (Австралия, №23) - Ирина Фалкони (САЩ)

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Слоун Стивънс (САЩ, №13) - Шуай Джан (Китай)
Матю Ебдън (Австралия) - Джон Иснър (САЩ, №16)
Саманта Стосър (Австралия) - Моника Пуиг (Пуерто Рико)

вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Михаела Бузарнеску (Румъния) - Каролина Вожняцки (Дания, №2)
Кевин Кинг (САЩ) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №15)

"Хайсенс Арина", начало 02:00 часа:
Сафия Кенин (САЩ) - Юлия Гьоргес (Германия, №12)
Тимеа Бабош (Унгария) - Коко Вандевеге (САЩ)
Йен-Сун Лу (Тайван) - Марин Чилич (Хърватия, №6)
Ник Кириос (Австралия, №17) - Рожерио Дутра Силва (Бразилия)

Корт 2, начало 02:00 часа:
Тейлър Таузънд (САЩ) - Магдалена Рибарикова (Словакия, №19)
Доминика Цибулкова (Словакия, №24) - Кайа Канепи (Естония)
Стефанос Циципас (Гърция) - Денис Шаповалов (Канада)

не преди 07:00 часа:
Юичи Сугита (Япония) - Джак Сойк (САЩ, №8)

Корт 3, начало 02:00 часа:
Кевин Андерсън (РЮА, №11) - Кайл Едмънд (Великобритания)
Джейми Форлис (Австралия) - Оливия Роговска (Австралия)

не преди 06:00 часа:
Джон Милман (Австралия) - Борна Чорич (Хърватия)
Ивана Жорович (Сърбия) - Елина Свитолина (Украйна, №4)

Корт 5, начало 02:00 часа:
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Алисън Риск (САЩ)
Филип Колшрайбер (Германия, №27) - Йошихито Нишиока (Япония)
Гералд Мелцер (Австрия) - Николоз Басилашвили (Грузия)
Яна Фет (Хърватия) - Миса Егучи (Япония)

Корт 7, начало 02:00 часа:
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Екатерина Макарова (Русия, №31)
Виктор Троицки (Сърбия) - Алекс Болт (Австралия)
Пън Шуай (Китай, №25) - Марта Костюк (Украйна)
Рубен Бемелманс (Белгия) - Люка Пуй (Франция, №18)

Корт 8, начало 02:00 часа:
Пабло Кареньо Буста (Испания, №10) - Джейсън Кублер (Австралия)
Анастасия Павлюченкова (Русия, №15) - Катерина Козлова (Украйна)
Маркос Багдатис (Кипър) - Юки Бармби (Индия)

Корт 10, начало 02:00 часа:
Инг-Инг Дуан (Китай) - Марияна Дуке-Марино (Колумбия)
Федерико Делбонис (Аржентина) - Жил Мюлер (Люксембург, №23)
Дениса Алертова (Чехия) - Полин Пармантие (Франция)
Макензи Макдоналд (САЩ) - Елиас Имер (Швеция)

Корт 12, начало 02:00 часа:
Пабло Куевас (Уругвай, №31) - Михаил Южни (Русия)
Александра Крунич (Сърбия) - Анет Контавейт (Естония, №32)
Виктория Голубич (Швейцария) - Катерина Бондаренко (Украйна)
Николас Хари (Чили) - Леонардо Майер (Германия)

Корт 13, начало 02:00 часа:
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Денис Истомин (Узбекистан)
Дженифър Бреди (САЩ) - Магда Линет (Полша)
Жил Симон (Франция) - Мариуш Копил (Румъния)
Анна Каролина Шмиедлова (Словакия) - Дария Касаткина (Русия, №22)

Корт 14, начало 02:00 часа:
Моника Никулеску (Румъния) - Мона Бартел (Германия)
Давид Ферер (Испания) - Андрей Рубльов (Русия, №30)
Луксика Кумкум (Тайланд) - Йохана Ларшон (Швеция)
Салваторе Карузо (Италия) - Малек Жазири (Тунис)

Корт 15, начало 02:00 часа:
Ализе Корне (Франция) - Ксиню Ванг (Китай)
Кики Бертенс (Холандия, №30) - Катрин Белис (САЩ)
Паоло Лоренци (Италия) - Дамир Джумхур (Босна, №28)
Дъстин Браун (Германия) - Жоао Соуза (Португалия)

Корт 19, начало 02:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Андреас Хайдер-Маурер (Австрия)
Мария Сакари (Гърция) - Катерина Синякова (Чехия)
Карла Суарес Наваро (Испания) - Магдалена Фрех (Полша)
Каспър Рууд (Норвегия) - Кинтен Али (Франция)

Корт 20, начало 02:00 часа:
Алисън Ван Ойтванк (Белгия) - Петра Мартич (Хърватия)
Андреас Сепи (Италия) - Корентин Моте (Франция)
Иво Карлович (Хърватия) - Ласло Джере (Сърбия)

не преди 08:00 часа:
Виктория Кузмова (Словакия) - Елизе Мертенс (Белгия)

Корт 22, начало 02:00 часа:
Дуди Села (Израел) - Райън Харисън (САЩ)
Диего Шварцман (Аржентина, №24) - Душан Лайович (Сърбия)
Никол Гибс (САЩ) - Виктория Томова (България)

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Australian Open 2018 1 2 3 4
Григор Димитров ПОБЕДИТЕЛ 6 4 6 6
Андрей Рубльов 3 6 4 4
Коментар
Турнир: Australian Open
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Мелбърн, Австралия
Настилка: Твърда
Награден фонд: A$25,096,000

Official Website | Livescore
Други новини