Джокович се завръща на корта тази вечер (програма)



11-03-2018 10:42 | Николай Драганов

Бившият №1 в света Новак Джокович ще се завърне отново на корта тази вечер. Сърбинът излиза за първия си мач от Australian Open насам срещу Таро Даниел от Япония около 22:00 часа българско време не централния корт в Индиън Уелс.

 

Ноле не играе през цялата втора половина на миналия сезон - от Уимбълдън до края на годината, след което се завърна в Мелбърн, но не беше доволен от физическото си състоние и се подложи на операция, която го задържа извън кортовете в следващите седмици до първия за годината "Мастърс". 


Малко след мача на Ноле, на корта ще се завърне и Роджър Федерер, който трябва да доиграе двубоя си срещу Федерико Делбонис, прекъснат заради дъжд при 6:3, 2:2 в полза на швейцареца. Отложен заради дъжда и съответно насрочени за тази нощ беше и мачът, с който втория си мач след завръщане ще изиграе и бившата №1 при жените Виктори Азаренка.


Програма за неделя:

 

Корт 1, начало 20:00 часа:

 

Петра Квитова - Аманда Анисимова

Таро Даниел - Новак Джокович

Роджър Федерер - Федерико Делбонис (доиграване)

Симона Халеп - Каролин Долхайд

Джак Сок - Томас Фабиано

 

не преди 03:00 часа:

Хуан Мартин дел Потро - Алекс де Минор

 

не преди 04:30 часа:

Сачия Викери – Наоми Осака

 

Корт 2, начало 20:00 часа:

Джон Иснър – Гаел Монфис

Слоун Стивънс - Виктория Азаренка

Екатерина Макарова - Анжелик Кербер

Мартон Фукович – Марин Чилич

Коко Вандевеге – Мария Сакари

Жоао Соуса – Александър Зверев

 

Корт 3, начало 20:00 часа:

Маркета Вондроушова – Арина Сабаленка

Тенис Сандгрен – Давид Ферер

Кей Нишикори – Леонардо Майер

Сам Куери – Миша Зверев

Милош Раонич – Феликс Оже-Алиасим

 

Корт 3, начало 20:00 часа:

Дуди Села - Кайл Едмънд

Джън Шуай – Каролина Плишкова

Петра Мартич - Йелена Остапенко

Ванг Кианг - Кристина Младенович

Диего Шварцман - Маркос Багдатис

 

Корт 4, начало 20:00 часа:

Филип Колшрайбер - Тим Смишчек

Юки Бамбри - Люка Пуй

 

Корт 6, начало 20:00 часа:

Харисън/Мирни - Роже/Текау

Ернесто Ескобедо - Фелисиано Лопес

Кубот/Мело - Агут/Ферер

 

Корт 7, начало 20:00 часа:

Пиер-Юг Ербер - Жил Мюлер

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини